Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülhetek pszichiátriára?

Hogyan kerülhetek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és úgy érzem elég sok problémám van depresszió,pánik,öngyilkos gondolatok.Tavaly voltam a kórházi pszichiáternél azt mondta lehet be kell mennem kórházba,de akkor nagyon megijedtem és többet nem is mentem hozzá.de most meggondoltam magam szeretnék meggyógyulni,egyik barátom is volt Debrecenbe és azt mondta hogy jót tett neki.De ugyan ahhoz a pszichiáterhez meg nem akarok visszamenni mert az olyan gáz lenne.Azt szeretném tudni hogy oda hogy lehet bejutni?csak akkor visznek be ha mondjuk megpróbálom magam megölni?vagy lehet időpontot kérni? és ingyenes? semmit nem tudok róla. Választ előre is köszönöm

2013. júl. 10. 23:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már tavaly mondtam neki tök normálisan, hogy szeretnék pszichológushoz menni,mert ugy érzem depressziós vagyok és rögtön lekiabált hogy nincs is semmi bajom,csak sajnáltatom magam stb.. nem lehet vele normálisan beszélni
2013. júl. 11. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fél anyukád,hogy esetleg őt is behívják beszélgetésre,vagy családterápiára,ő meg már nem akar érzelmekről beszélgetni. Az én anyám pont így reagált az én hasonló problémáimra. Anno egy barátnőm anyukája adta meg egy (nem magán-)pszichológus számát,akihez egyedül mentem el. Nem biztos,hogy kell gyógyszer,és akkor anyukád segítsége sem kell a kezeléshez. Biztos tele vagy egy csomó lelki teherrel,és már az is sokat segíthet,ha egy ember,aki ért is hozzá, IGAZÁN meghallgat.
2013. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 homo ludensz ***** válasza:
Nyugodtan kérj időpontot a "régi" kórházi pszichiátertől hogy mikor tud fogani és mond el neki hogy azóta romlott az állapotod ugy érzed és ÖNKÉNT vállalod a kórházi kezelést. Egyszer én is bent voltam a klinikán három hétig és csak jó emlékeim vannak róla.
2013. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!