Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Indokolatlan rosszkedv?

Indokolatlan rosszkedv?

Figyelt kérdés
Nektek volt már olyan , hogy ok nélkül rátok tört a rosszkedv? Én már 2 éve depressziós vagyok,de egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért. A nap 24 órájában rossz kedvem van ok nélkül elkezdek sírni,egész nap csak aludnék .ideges is vagyok mindig,tiszta roncs az életem. Nem bírom már sokáig ,meg akarok halni!

2013. júl. 14. 21:02
 1/3 anonim válasza:
Nincs célod az életben.Gondolj a jövendő gyermekeidre akik neked köszönhetik majd minden lépésüket vagy gondolj az álommelóra amivel szebbé teszed a világot vagy a szüleidre akikre traumaként fog hatni a halálod!El sem bírod képzelni milyen elveszteni még életedben a fiadat/lányodat.
2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy lelkiismeret? ezt te tudod!
2013. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na ezt erzem en is de szorol szora igy...ram tor a rossz kedv vege egyeduli ormom ebben a gyakorikerdesekben lelem de lassal lehet en is kinyirom magam a kornyezetem meg persze egyre jobban elfordul tolem mert latjak h folyton szomoru vagyok es nem ertik meg hogy miert igazabol en sem tudom talan mert nem szeret senki...nem tudom ja es en is 2 eve vagyok igy hany eves vagy?
2013. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!