Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik próbáltak öngyilkosok...

Akik próbáltak öngyilkosok lenni, hogyan és miért próbáltátok?

Figyelt kérdés

Mivel próbálkoztatok, és miért?

Hogy sikerült 'megmenekülni'? Hogy vagytok ma? Sikerült kiheverni? Kort is írjatok légyszi!

A válaszokat előre is köszönöm


2013. júl. 18. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az élet szar. Én is jártam már közel hozzá. Akkor úgy döntöttem hogy még egy-két utolsó dobással megpróbálkozok javítani az életemen. Nem jött be.. hetek kérdése és nagy valószínűséggel véget vetek a szenvedésemnek.

22/F

2013. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
remélem nem jártok sikerrel
2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jut és már csalódtam magamban meg kiváncsi is vagyok és utálom is magam máshol csak jobb lesz mint itt jó lehet pl szellemtestben lenni,remélem megadatik
2013. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Eddig egyszer próbálkoztam begyógyszereztem magam és úgy "menekültem meg" hogy anyám hazaért és elráncigált a kórházba. 4 éve vagdosom magam de nem folyamatosan és azért mert mindenki szarik rám, barátaim alig vannak, itthon és a suliban is folyton piszkálnak minden szarért és már elegem van. 14/L
2014. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!