Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre többször hallom, hogy nem, vagy minimálisan keveset sexelnek az emberek körülöttem?

Figyelt kérdés
Nem a fáradság miatt. Van aki párkapcsolatban, van aki szingliként. Többnyire fiúk mesélik ezt. Nem is szeretkeznek, nem is maszturbálnak. Ez miért lehet? Nincs késztetésük azt mondják. Se érzelmileg, se testileg. Van, akinek évekig nincs és nem is tesz érte semmit, hogy legyen. Van akinek a kapcsolatában ez konfliktusforrás. Ez régebben is így volt, hogy sok ilyen eset volt és csak most kezdek én hallani erről vagy valami új?
2009. aug. 14. 07:24
 1/8 e-ditta ***** válasza:
100%

Mert már nem élmény, hanem teljesitmény lett belöle - mindenki elvárja, hogy legalább naponta legyen szex. De igy már csak egy kellemetlen kötelesség, és ezért ha lehet elkerülik, különösen, hogy még azzal is baj van, hogy mit hogy csinálnak, mert unalmas.

Régebben teljesen normális volt, hogy hetente egy-két alkalommal szeretkeztek, ha valamelyik le volt terhelve, akkor esetleg több hétig se - és a kapcsolatokat nem erre, hanem a másik emberi értékeire alapitották, megbecsültüek egymást és nem csak egy élvezeti cikket láttak benne. Részben ezért is voltak tartósabbak.

2009. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az előttem szólóval.Még annyit tennék hozzá,hogy régen nem 13-14 éves korban kezdték,hanem 18-20 évesen,vagy esetleg még később.És csak normálisan szeretkeztek.Az orális,meg anális szex csak a melegek,és a szajhák körében volt elképzelhető.Ma pedig - állítólag -a szexuális kultúrához hozzátartozik.Azon sem problémázott senki,hogy mekkora vagy milyen a nemiszerve.Mindenki elfogadta magát olyannak,amilyen.Változtatni úgy sem tud rajta.

A kapcsolatok nem voltak kérész életűek,mint ma.Ha egy kapcsolat megszakadt,akkor nem kerestek azonnal másikat.

Ma a szex az élet központjává és értelmévé vált,atz emberi tulajdonságok,a szeretet stb.helyett.Emiatt nagyon fiatalon kiégnek,unalmas lesz a szex,és már nem találnak semmi újat benne.Régen nem hiába mondták egy szajhára,vagy egy nőcsábászra:hogy kiélt ember.

Régen olvastam egy szexuálpszihológus írását.Szerinte,ahhoz hogy egy pár szexuális élete tökéletes legyen,először a lelkiösszhangnak kell meglennie.Másodszor pedig össze kell szokniuk.Megismerni egymás testét,mi jó, mi nem a másiknak ,a másikra figyelni elsősorban,nem saját magunkra,akkor tartós lesz a kapcsolat.Ezzel ma senki nem törődik,legalábbis nagyon kevesen.

2009. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, én se érzek rá késztetést, de nem tudom, miért nem... Csak simán nincs rá szükségem. Nem tudom megérteni az olyan embereket, akiknél ez központi dolog az életükben. Sőt undorodom az ilyentől.
2009. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Manapság még a csapból is a szex folyik, az ember már azelőtt elunja és kiég, hogy belekezdene, jóllakik a moslékkal, és már nincs kedve a tortához. És ráadásul úgy mutatják be a szexet - mindig a mocskos, szerelem nélküli, ösztönös oldalát és a beteges fétiseket -, hogy egy szűz emberben inkább csömört kelt, mint vágyat - ha megfigyeled, a "szex" és a "szerelem" szó alig hangzik el együtt. Mintha a húsevést a vágóhidak mutogatásával akarnák reklámozni. A média és az újságok teljesen irreális képet mutatnak a szexről.
2009. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mi a lofasz van veletek,

én 10 éves korom óta szinte mindennap maszturbálok ha éppen nincs szex.. A szexben álandóan a formákat keresem a puahságot az illatot a bájt amelegséget és az érzést hogy namostaztán hujjde jó nekem is meg neki is :)


Imádom a hosszú puha hajat a punciízt, a hangokat az illatokat a mozdulatokat, a csábos mosolyt, a nöi szemet, a csiklandozást, az ölelést, az odabújást, és a közös izzadást :P

2009. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elözö vok

Az meg jo nagy marha aki a médiából akarja levonni a szex tanulságait!! VAn egy gyogymódom!! BAsszátok ki azt a szaros TV-t aztán menjetek ki az utcára és nyissátok ki a szemeteket!!!

Én már évek óta nem nézek tv-t magasról leszarom a politikát is azt se tudom ki az elnök de nem is érdekel mindezt közel 30 évesen!!!

2009. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08-14 08:24


Ezt te meg honnan veszed?? :)


Régen 14 évesen már szültek és olyan extrém helyeken folytak a szexek mint a szénabogja vagy a padlás és még sorolhatnám...

2009. aug. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

08-14 21:54


Nem tudod te mi a jó, majd rájössz, vagy rádmennek!!


A szex egy élmény, jobb mint a részegség az örömmámor és a szabadság együtt!!


Akiknek nincs ehhez megfelelö partnerük és emiatt nem álvezik azok nem tudják mit hagynak ki!!

Megfelelö lelki háttér és stabilitás nélkül persze eléggé száraz a dolog és instant...

2009. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!