Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudja magáról az ember...

Honnan tudja magáról az ember hogy szorong-e vagy depressziós vagy esetleg van-e más mentális betegsége?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még hozzá tenném h nekem a tüneteim a 8-9es válaszolókkal tökéletesen megegyeznek! Nekem az első pszichikai tünetem 6-7 évesen kezdődött, általános iskolai sérelmek miatt, amik az évek folyamán tornyosultak. Mára megkeseredett lettem, nem volt boldog időszakom. Antiszociális is lettem.
2013. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,ez olyan szomorú amiket leírtatok,nem tudom mi lenne erre a megoldás :-(.Én is érzek magamban gátakat.Tudom hogy fáj a lelkem érzem,tudom hogy valami miatt nem tudok szabad önmagam lenni.Valami mindig megakadályozza.Talán ha egészséges lélek és test lenne együtt akkor nem lennének ilyen érzéseink.:-(
2013. júl. 25. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!