Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Megtegyem vagy ne?

Mit tegyek? Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, megfordul bennem az öngyilkosság is.. :(

Olyan szerencsétlennek érzem magam. Mindig az is voltam sajnos.. sose sültek el ugy hogy ahogy akartam.

Valami tipp h lehetne kiverni a fejemből ezt?



2013. júl. 25. 21:43
 1/9 anonim válasza:

Nyugi nekem is volt ilyen érésem, hogy élni sem volt kedvem.

DE NEHOGY MEGTEDD!!!

Szerintem rád férne egy kis nyaralás:)

Amúgy hány éves vagy??

2013. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nyaraltunk már, 14/F vagyok de ha hallanál az életemről..

elváltak szüleim, nagyon nehéz kizavarni fejemből. Már lassan 2 éve, de még most sem megy. Barátnőm nincs, de viszont barátom van, akikben meg is bízhatok.

De akkor is valahogy bent van a fejembe.. :(

Nyaralásom nagyon jól telt amugy

2013. júl. 25. 21:53
 3/9 aspikami ***** válasza:
0%
Nagyon unom már ezeket az "öngyilkos kérdéseket"! Minek itt sajnáltatod magad? Ha tényleg öngyilkos akarnál lenni, nem ide írogatnál.
2013. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ki sajnáltatja magát..?!
2013. júl. 25. 22:02
 5/9 aspikami ***** válasza:
0%

" nyaraltunk már, 14/F vagyok de ha

hallanál az életemről.." Akkor ez mi, ha nem sajnáltatás?

2013. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szüleiddel milyen a viszonyod?

Jó lenne, ha legalább egyikükkel tudnál beszélni erről. Remélem, ezt az öngyilkosságot nem gondoltad komolyan, de tényleg nagyon rosszul érezheted magad, ha ilyesmi egyáltalán megfordul a fejedben :-(

A legfontosabb: valakinek mondd el, hogy problémáid vannak! Legjobb lenne a szüleidnek elmondani.

2013. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem önsajnáltatás, ha valakinek gondja van és segítséget kér. Ha már unod az öngyilkos kérdéseket, akkor ne nézegesd a "mentális egészség" témakört.

Ez a 2. válaszolónak szólt.

2013. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még előtted az élet a szüleid dolgai ellenére is! Épp az a dolgod, hogy ne olyan életet élj, amilyet ők! Légy mindig korrekt, normális, ha kell rafkós és rámenős. Ezt majd érzed, mikor mi a jobb... Aztán jön valami tuti csaj, de még mellé majd még több :-)))

A többit hozza az élet. Szóval az öngyit hagyd a francba és élj!!!

2013. júl. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pont most vagyok ebben lassan 1 éve, kb év eleje óta nagyon rossz, az utóbbi kb 2 hónap meg szinte tragikus..csak azt akarom mondani hogyha kezded tényleg elviselhetetlennek érezni és szinte állandóan forog a fejed az öngyilkosság körül neadjisten már valamilyen szinten bántod is magad (én pl már vagdosom néha, igaz nem konkrét szándékkal hanem még csak mert jólesik) akkor menj szakemberhez....én is most tartok ott hogy megyek
2013. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!