Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne álmodjak a...

Pls egy választ kérdése:

Mit tegyek hogy ne álmodjak a kaszással?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn álmodom a kaszással de nem rossz formában mert barátok vagyunk XD. Csak idegesít hogy 10/8 álomba ott van és megöli a szeretteimet de álmomba ugyanúgy haverok maradunk bármit csinál. Elég furu.szvl mit csináljak vagy ne foglalkozzak vele?

2013. júl. 26. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Ha meglátod őt álmodba, rögtön vetkőzz le és kergesd őt pucéran. Ilyenkor elég gyorsan eltűnnek, mivel a kaszások nem szeretik ha meztelen emberek kergetik őket. Én viszont ismertem egyet, aki erre gerjedt be. Meg is szexuált engem álmomban,de a következő alkalommal vittem a rotweiller-bulldog-kandisznó keverék házikedvencemet, és ő leharapta a hímes vesszőjét. Azóta nem zaklat.
2013. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minden álomnak megvan a megfejtése. Az álmok metafóraként jelennek meg a gondolataink halmazából. A sátán vagy ördög szimbólum arra utal hogy valami rossz dolgot akarsz vagy tervezel tenni, és hogy álmodban a családodat megöli ez arra utalhat hogy ha csinálsz valami hülyeséget veszélybe sodorhatod a családodat. Légy észnél, de mindez csak feltételezés. Az igazi választ csak te tudhatod.
2013. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az érteles kommentet (2.) az elsőnek meg üzenem hogy te hülye vagy xD
2013. júl. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!