Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiégtem, Javasolnátok olyan...

Kiégtem, Javasolnátok olyan helyet ahol egy hétig egyedül lehet pihenni és esetleg adnak lelki tanácsadást? Semmi olyat nem találok ami ilyen lehetőség lenne.

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy a neved melletti szám nem az életkorod!
2013. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen sajnos az. :(
2013. aug. 1. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Lelki krízisbe kerültem elvesztettem minden pénzem , átvertek, autóbalesetem is volt, meg lekűzdöttem egy komoly betegséget is a munkahelyeken nem tudtam megmaradni egy két hónapnál tovább sok esetben nem rajtam múlt volt minden... főnök kikezdett velem stb... nyár van rekkenő hőség bent rohadok a szobában az öngyilkosság gondolatát már elhesegettem... Nem érdekel semmi demotivált vagyok meg szeretnék gyógyulni újra boldog és pörgős ember leni .. mint régen...
2013. aug. 1. 19:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és a nagyon jó barátok eltűntek amióta nincs pénzem szórakozni...és a volt barátomnak már csak arra kellenék ...nincs munkám sem... és az öcsémmel meg a csajával kell laknom :( elég rossz szitu ... bocsánat a sok vessző hiányos mondatért ki kellett öntenem mindent... " nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek"...
2013. aug. 1. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen csak tehetetlen!

Fel a fejjel a padlóról is fel lehet állni, nekem sincsenek barátaim, amikor terhes lettem mind elpártolt mellőlem.

Tudod mit? Ők nem is voltak igazi barátok!!!

Esetleg elmehetnél kempingezni, és egy gyógyfürdőbe, ott tuti találsz valakit akivel összebarátkozhatsz.

2013. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Olyan helyre szeretnék menni ahol stresszoldással foglalkoznak... És pihentető nem sátrazni szeretnék és nem barátokat keresni hanem kikapcsolni a fejemet 7 napra és napi foglalkozásokon részt venni.. Ilyen hely nincs Budapesten?:(((
2013. aug. 2. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:

pénz nélkül nehéz bárhova menni. azt javaslom, hogy ülj le parkokban. ez nagyon megnyugtató. ha viszel magaddal egy könyvet még jobb. én nagyon szeretem ezt.

ajánlok is egy könyvet: hesse sziddhárta.(van hangos könyv is. azt hallgathatod mpban egy parkban :)

2013. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!