Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok normális? Mi van...

Nem vagyok normális? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Igazából szégyellem ezt a dolgot ami velem van, és igazából még senkivel nem osztottam meg, pedig már lassan egy éve napi szinten hurcolom magammal..

de most kiírom, és érdekelne,mit gondoltok Ti.

Arról van szó, hogy igazából lelkileg nagyon gyenge ember vagyok, bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül, ebben semmi szokatlan nincs.Orvos szeretnék lenni, és úgy érzem, ha egyszer lesz egy férjem,azt szeretném, hogy orvos legyen.

Lehet,hogy most nem fogjátok érteni amit mondok,de néha azt szeretném, hogy aki szeret,vagy szerelmes belém,az lásson néha gyengének..vagy sebzettnek, persze nem szánt szándékból, meg nem sajnálatból, ez teljesen más érzés.

Szeretném magam kiszolgáltatottnak érezni.

Pl.mint a twilight végén,mikor Edward ott ül Bella mellett a korházi ágyon..

Szeretném elképzelni, hogy a szerelmem orvos, és injekciót ad be pl.és közben csitítgat, hogy ne aggódjak nem fáj..vagy megölel..

mit gondoltok, mi van velem?miért?


2009. dec. 28. 00:12
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, 17/L
2009. dec. 28. 00:14
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
szerezz egy pasit és ugorj ki az m3mas bevezető szakaszára csúcsforgalom idején
2009. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészről gyenge ember ne menyen orosnak mert idegileg megterhelő szakma.

Másrészről nebáncs virág vagy, ilyen a személyiséged az életfelfogásod hogy egyedül nem boldogulsz ezért legyen melleted egy hős megmentő. Magad irod hogy lelkileg nagyon gyenge ember vagy ez most vagy igaz vagy csak beképzeled de épp ezért luzernek képzeled magad a párod is lásson és ezt megértse, meegmentsen, ne ittéljen el mint más. Lehet hogy dokihoz kéne menned mert az ilyen embereket kihasználják és nem csitítgatják.

2009. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretném magam kiszolgáltatottnak érezni" Inkább ne szeresd magad kiszolgáltatottnak érezni..,ha még soha nem élted át ne is akard!!És ezzel mi a célod,hogy ilyen gyengének,sebzettnek,kiszolgáltatottnak akarsz látszani?
2009. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
00:24 Azért a helyesírásra adnék egy 0-át. Mi az, hogy menyen, ittéljen..???!!
2009. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Tudod milyen nehéz volt nekem ezt leírni, amíg te ilyen nagyon szórakoztatónak találod?

Amugy meg nem ahhoz vagyok gyenge ember, hogy orvos vagyok, nagyon érdekel, és az adottságaim is megvannak hozzá.(tanulmányilag).

Azért légyszi próbáljatok valami hasznosabb válaszokat adni..

2009. dec. 28. 00:37
 7/33 A kérdező kommentje:
Talán csak azt szeretném, hogy valaki tényleg szeressen.nemtudom..
2009. dec. 28. 00:38
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos vagy és azért érzel ilyen dolgokat.Keress egy pasit.Viszont nem értem ,hogy jön ide a helyesírás.Nem mindegy ,hogy írja?...a lényeg,hogy értjük,és különdben is éjszaka van.
2009. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
megölellek szívesen, sőt szeretlek is, de orvos nem leszek :D ne haragudj. 18/f
2009. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nézz kevesebb nyálas filmet és el fog múlni ez az érzés meg ezek a gondolatok. komolyan.
2009. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!