Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivan velem? Normális választ...

Mivan velem? Normális választ pls.

Figyelt kérdés

tudom hogy nem jó témában írok de nem tudom hogy ezt hova írjam.

egész nap hallom hogy valaki mindig a nevemet kiabája.

de mindig más hangon.

zenét hallagatok és hallom hogy valaki kiabálja a nevem.dee egésznap:S

megőrültem?:(


2010. ápr. 19. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fáradt vagy
2010. ápr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
reggel óta?
2010. ápr. 19. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lipótmező,pszichiátria,gyógyszerek,és akaraterő.A skizofréniából,vagy egyéb pszichés betegségekből így lehet csak kigyógyulni.
2010. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
persze, nem csak testi fáradtság lehet, az elméd is lehet fáradt, játszik veled az agyad velem is akkor van ilyen...
2010. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

értem.

köszönöm

2010. ápr. 19. 00:55
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Fordulj dokihoz, az akkaraterő ezzen nem segít.

Én mindig szarul vagyok nagy tömegben és néha én azt hallom hogy rólam dumálnak, de ezzen is egy doki segített.

2010. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, próbálj megnyugodni. Ha néhány napnál tovább tart, és/vagy további hallucináció jelentkezik (pl. valakiknek a beszélgetését hallod egy távoli "irodából" vagy "vezérlőteremből", ha a hang, amit hallasz, kommentálja a viselkedésedet, kritizál, vitatkozik veled stb., akkor fordulj pszichiáterhez. Hány éves vagy? Ha 15-25 éves lány/nő vagy 20-30 éves fiú/férfi, akkor veszélyeztetett korcsoportban vagy.
2010. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Vagy egy másik dimenzió?

Paranormális jelenségek?

De most komolyan, ha nincs semmi oka ami miatt ez lehet menj egy látóhoz, vagy foglalkozz ezoterikával.

2010. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, te vagy?
2010. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még valami: ha orvoshoz mész, számolj be az összes gyógyszerről, amit szedtél a közelmúltban. Hallucináció gyakran gyógyszerek mellékhatásaként lép fel.
2010. ápr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!