Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A múltban élek folytón, hogy...

A múltban élek folytón, hogy változtassak ezzen?

Figyelt kérdés

Azért írtam ezt a kérdést mert ugy gondolom változtatni kéne ezzen amit csinálók mindig. Szóval nagy részt itthon üllök a múltban éllek 5 éve van szorongásom a tovább tanulás óta és a szorongásal rá fél évvel lett depresszióm is.A Szorongás elsőnek csak bizonyos Szituációkba lépett fell,például iskolában a Gipsyk miatt, mert egésznap szorongtam meg féltem hogy belém kőtnek! Órán is izzadt végig a kezzem , alig vártam hogy kijöjjek a teremből. Ez volt 2008 Szeptembertől -2009 Júniusig. Ilyenkor volt az hogy elkezdtem logni is mert nem bírtam iskólába se lenni.

2009 Nyarát végig otthon ültem ,durván 2X-szer voltam odakint. Utána Jött Szeptember ilyenkor mentem átt egy Szakiskolába Pincér szakmára és Szeptembertől megint jött ez a szorongás itt is nagyon sok volt a gipsy .Első hónapja be se jártam mert folyton szorongtam és orvosnál voltam ilyenkor októbertől novemberig jártam pszihologushoz írtak fell prozacot meg frontint akkor szedtem. De elfogyott és anyu nem vitt vissza mert megunt vellem messzira járkálni. 2009 decemberébe felhúztak és belevágtam a falba az öklömel és eltört az V. Metacarpus csontom. Akkor 1 hónapig folyamatosan otthon űltem ismét.

És Igy telt az ídő nagy nehezzen kibirtam Utána jött a 2010-es ídőszak nagy nehezzen kibirtam jött a nyár. Ami aránylag tűrhető volt jobb volt de szeptembertől megint jött ez az egész . Új osztálytárs Ez a Béla nagyon Kötekedös mindenkit bántott terrorizált és 2011 Elején felhúzottt és belevágtam 3-szor a padba teljes erőböl. És a tanár meg se szóllat mikor 3x-szor hátba rúgott. Utána Gabi osztálytársam apja feljellentette mert az ő fiátt is zaklatta és egyűtt mentűnk bee az apjával feljelentést tenni. Kirugták és akkor is odajöttek reggel a gipok fenyegetni hogy ha kimegyek a sulibol össze-vissza vernek. Ilyenkor is erős szorongás tört rám. Szóval Ebből nem lett végül semmi . Utána 2011 Február elején beleszerettem az egyik osztálytársam Jenniba öö aranyos kedves lány volt akit folyton bántottak ebbe a suliba a (Gipsyk) vagy a Gipsykel egy szinten lévők. 2011 február 22-én Egyik srác kötekedett vele én nekem és kérdezgette tőle hogy hogy járna -e vellem meg szórakozott vele. Utána beszóltam nekem megint rám tört ez a dűhkitörés és szétvertem egy ajtót. Utána engem vittek biróságra garázdaságért. 2011. Február 24-én Végül összejöttem Jennivel ö volt az első barátnőm. Bár a suliba az volt a gondom hogy mikor Jennit ölelgettem folyon zaklattak minket a Gipsyik szóval még több szorongásom lett mert folyton ugy éreztem ött is meg kell védenem. Nagy nehezzen kibirtuk Júniusig utána jött a nyár ami aránylag jól telt de én már féltem előre mi lesz szeptemberbe mert én mindenkép Jennivel akkartam maradni nagyon féltettem. Jött Szeptember 2011-ben szóval én pincér , ő cukrász kevesset

2011 Szeptember 25én volt nállam utoljára az volt vasárnap. Szóval utána jövöhéten elaludt és jött át hozzám onnastól amugyis megromlott valami közöttünk és mikor sebezzhető volt ezzek a Gipsy osztálytársak ellenem forditótták akkor éreztem elsőnek hogy kezd engem hanyagolni. Szóval októberban minden reggel mentem a korai busszal csak hogy láthassam de ö mondta ne jöjjek elé és ez nagyon rosszul esett. Oktober 24-én volt a szűlinapja

és Oda meghívtak de én nem mentem átt mert sok lett volna a tömeg + a szűlei jellenléte amugy a szorongást váltott ki. És Jennit megvártam a tancukrászdánál és 27-én szakitot vellem egy csűtörtöki napon. Szóval ilyenkor probáltam elfelejteni de mikor Jennit újraláttam folyton rám tört honapokon átt a szorongás. Ez elég hosszú ideig tartott még 2012 Szeptemberében is rám tört. Szóval a suliban is gondok voltak mert ott a tanétteremben is rám tört a szorongás. 2012 Agusztusában megismerkedtem haverom Imi úkokahugával Napsugáral ő egy aranyós lány volt nagyon :)

Vele ismerkedtem De ő Budapesti volt szóval ismerkedtünk találkoztunk őllegettünk egymást de utána Novemberben vele is vége volt és ő miatta is magam allá estem. De legalább utána nem voltam anyira beleesve Jennibe. Szóval 2 Lányban voltam idáig nagyon szerelmes. Telt az ídő és 2012 szeptemberétől egy gonosz tanár volt a gyakorlatis tanáróm. Az osztálytársaim 90 % és Pattkkánykodótt végig szóval. Folyon vellem fóglalkoztak a lányok meg Bea is. Mikor tanárnő leégetett az osztály (Az egész tanétterem előtt)

akkor az nagyon feldűhitett , olyanokat kérdezgetett hogy mi volt Jennivel mondjad már, meg hogy szoktam -e őnkielégiteni. Meg hogy Én még szűz vagyok, meg minden fajta dolgót mondod. Mikor Elmondtam az osztályfőnöknek ö azt mondta hogy kérdezzem meg tőle mi baja ? + Az osztályfőnök mondta az a gond hogy nagyon halk vagyok , ö mondta hogyha itt ugy alakúl akkor elkell küldeni az embert a ku:va anyába. Szóval ilyenkor is anyira erős volt a szorongás hogy egyszer túladdagoltam a Xanaxot és ugy mentem suliba. És nem emlékeztem semmire se. Állitólag lassitótt felvétel voltam. Szóval A tanárnak hála megbuktam mert egész évben zaklatótt elérte a célját.

+ Na meg a többieknek. Szóval 2013 ban összeismerkedtem márciásban egy másik lányal Gyöngyivel , Ö hip-hop táncos volt. Vele volt közös témánk de kicsit fiatal volt hozzám . De ö nagyon vondozott szóval Jól elvoltunk :) Én 20 vagyok most ö volt 15. Szóval utána a szűlei nem engedték mert állitólag én szorongós vagyok meg ilyenek szóval ennek az egésznek és vége lett. Szóval Most 2013 Agusztusa van . Több mint 2 hónapja gyógyszermentes vagyok De nem javúltam semmit otthon üllös vagyok. És A Jennis emlékeim miatt Jenniék fele kicsit szoktam sétálni.

Apu 10 évesen volt Öngyilkos , bár egyedül is elvagyok. Probáltam már sok minden szoktam sétálni mert állitólag az emeli a szerotirin szintet az agyban. Anyira szeretnék egy új barátnőt bár most azon a szinten állok hogy semmi önbizalmam szóval az ismerkedésre se vagyok képes! Szeretnék boldog lenni. 2 Napja jött meg az Omega 3 amit rendeltem 2011 novemberében az sokkat segített szóval ezzel probálok javitani a dolgokat Magnéziúmot is szeddek Napi 290 mg-ot ! Egy Felnőtt férfi szűkséglette 350 mg átlagban de ha hozzáadom a szorongást akkor szerintem mehetne be 400 mg-m is! Szóval B-6 vitamint is szedtem elleinte segitett de mióta ebben az évben szedtem a Xanaxot azóta nem segit! Menyi ídő amig a szorongás oldó teljesen kiürül belőlem! ?

Szóval még a gond ez mellet hogy állomvilágban éllek nagy részt. Szóval nagyon össze vagyok + Számitógépfüggö.



2013. aug. 3. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Probáltam kifejteni , Egy nagy részét. Tudtam volna sokkal többet is írni de kezdetnek ez is elég. Bocs a helyesírásért nem a legjobb tudom.Sose Szerettem az írodalmat.
2013. aug. 3. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez kesz:D a helyesiras az nyelvtan emberxd amugy surgosen keress egy pszichologust, mert latom igy tanulni se tudsz.
2013. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te se írsz jobban -.-" Mit nem vártam többet. Az éjjel nappal Budapest ilyen szintre nevelt! Azért van a sok hiba mert gyorsan írtam!
2013. aug. 3. 14:00
 4/6 anonim válasza:

Csak úgy szólnék, hogy az, hogy az első válaszoló ékezet nélkül írt, mert mondjuk a billentyűzete nem olyan, az nem helyesírási hiba... Ahogy viszont te írsz, az nem a gyorsaság miatt sikeredett úgy ahogy..:)

De ezt félretéve, mivel nem erről szól a kérdésed, mindenképp keress fel egy pszichológust! És barátnőt szeretnél? Ismerkedj. Ne mondd azt, hogy nem vagy rá képes, biztos, hogy menne, ha próbálkoznál, de ezzel a gondolkodásmódoddal nem sokra fogsz menni. Nézd a dolgokat pozitívan, legyél optimista, keress elfoglaltságot stb...

2013. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy a masodik irta! Nincsenek ekezetek a billentyuzetemen.
2013. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem az önbizalmad megtartása itt a cél hanem a kérdés megválaszólása de mindegy!
2013. aug. 9. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!