Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ellustultam, elment a kedvem...

Ellustultam, elment a kedvem mindentol. Hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés
Szoval miota elkezdodott a nyari szunet teljesen ellustultam. Elkezdodott a delig alvas, aztan mar nem volt kedvem elindulni sehova legfokepp azert, mert lusta voltam elkeszulni (haj, smink stb..) emiatt sokszor lemondtam a programokat, csak kutyatsetaltatni jarok ell, de mar ott se bajlodok annyit a kulsommel, osszefogom a hajam egy gyors smink es megyek. Tavaly nyaron mentem mindenfele, ottaludtam baratoknal vagy ok nalam, de most mar nem. Lefekszek ejfel utan valamikor, aztan alszok 1ig egesz nap gyenges es faradt vagyok, faj a fejem neha szedulok, nyugos vagyok sokszor a semmiert bogok pl. Ha nem sikerul valami elsore. Tudom, hogy ez igy nagyon nem jo es surgosen valtoztatni szeretnek! Mindig azt akarom, hogy meleg legyen vagy essen az eso, mert tudom mire fogni azt, hogy nem mozdulok ki. Most az atlagosnal is faradtabb vagyok, siman el tudnek most aludni pedig 1kor keltem. Holnaptol szeretnek ezen valtoztatni pszichologus nelkul! Segitenetek? Hogy kezdjem el? Elore is koszonom! 14/l
2013. júl. 30. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzd fel az órád 7-re! Ennyi a titok.
2013. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoljatok valtozna valami, ha nem aludnek ennyit?

amugy hiaba huzom fel az orat, mindig visszaalszok, mert 'nyariszunet van, hulye leszek ilyenkor felkelni'

komolyan mar varom a sulit, mert akkor legalabb van valami rendszer az eletembe, csak akkor meg az faraszt el:(

2013. júl. 30. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az étkezéssel is vannak problémák. Mozdulj ki egyszer-kétszer "csakazértis" alapon sportolni, valahogy pörgesd föl magad! :)
2013. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért vagy nyűgös és fejfájós, mert túlalszod magad. Azért 10-12 órákat aludni elég durva. Nekem nincs semmi bajom, hogy éjfélkor, max 1kor alszom és 9-kor kelek. Próbáld ki pár napig, biztos jobban fogod magad érezni.


Olvasd el:

[link]

2013. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, megprobalom!:)

igen, az etkezesem is erdekes mivel 1kor 'reggelizek' es mar az ebedet is ki szoktam hagyni. Sehogy nem jo ez. Valami rendszer kell az eletembe. Suli idobe 2-3 orakat setaltam boldogan a kutyammal. Most mar 30-40 perc is megerolteto.

2013. júl. 30. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyenlore megprobalom azt, hogy legkesobb ejfelig lefekszek es legkesobb 9kor felkelek. Nem fogom lemondani a talalkakat a barataimmal, ki fogok mozdulni es menni fogok. A kutyammal este minimum 1 orat setalni fogok. Rendszeresen fogok enni, sok zoldseget es gyumolcsot, reggelente iszok tejeskavet es elkezdek szedni valami c-vitamint. Szerintetek ez igy jo lesz?

Es az igaz, hogy az elso napokban nehezen fogom birni, de utana mar hozzaszokok?

2013. júl. 30. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom még, hogy több folyadékot igyál. Főleg vizet, de lehet gyümölcslé, tea, vagy amit egyesek itt nagyon elleneznek, tej.
2013. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!