Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 vok, megvan az érettségim....

18 vok, megvan az érettségim. Magántanuló voltam 5. óta, mert volt egy kis hiperaktivitásom, de már nincs. úgy érzem kimaradt valami, és mikor gondolok rá h én is suliba mentem volna mint a többi gyerek nagyon fáj a lelkem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

És ráadásul egy barátom sincs, vagyis van 2 de azok tök messze laknak. És mostanában hogy lassan iskola kezdés lesz, reggelente mikor felébredek így érzem magam, hogy uhh, de jó is lett volna, tökre fáj, és szomorú vagyok egy óráig legalább. ráadásul mentem volna nappalira tovább tanulni, felvettek volna, de anyám azt mondta mennyek levelezőre, mert az való normális embernek, és nagyon szar lesz megint:( igazából az hiányzik ami a 5. ben volt, de azt már nem kaphatom vissza, és kb ott rekedtem meg személyiség fejlődésben. Mit tehetek?


18f


2013. aug. 5. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj nappali tagozatra!!!!!!!!

Ha levelezőre mész, ott is lesz társaság, de a nappali tagozat nyilván jobb ilyen szempontból.


Amúgy hogy érti anyukád, hogy a levelező tagozat való normális embernek?

Más. Most már nem vagy hiperaktív? Korábban miben nyilvánult meg, hogy az vagy, milyen "tüneteid" voltak?

2013. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne íratkozz be levelezőre, a kimaradó egy évben menj el dolgozni vagy valamilyen nyelviskolába vagy ilyesmi, aztán kezdj jövőre nappalin! Nem késő bepótolni semmit, ha úgy érzed, ezt szeretnéd, és jobb, mintha utána egész életeben bánnád a döntésedet, ezt így anyukádnak is meg kell értenie.
2013. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem érti meg:( és a baj az, hogy én felettem is lemegy az idő:( sőt már el is ment. most micsináljak, mikor szociálisan 5. es gyerek szintjén vagyok kb? szerettem suliba járni. am abban nyilvánult meg h nem tudtam az órát végüg ülni, felkellett állnom és a tanárok nem írták ezt toleráléni, de már nincs ilyen.
2013. aug. 6. 20:36
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, de fekve gépelek laptopon.
2013. aug. 6. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 3 évvel később kezdtem az egyetemet, mint az átlag, és nem érzem úgy, hogy lemaradtam bármiről is. Persze a te döntésed, csak mondom, hogy ha ez ennyire fontos neked, pótold be. Igazából nem is kell évet kihagynod, levelezőről át tudod kérni magad nappalira. Csak járj utána, abban az iskolában hogyan kell és intézd el, elvileg már a következő félévben is lehetsz nappalis.
2013. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyukád miért nem akarja, hogy szocializálódj egy kicsit?

Nem az fog neked jót tenni, ha el vagy zárva az emberektől.

2013. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utálja a sulit, mindig is utálta, szerinte érett ember nem akar oda járni aszalódni, az értelmes mindig megkerüli, és máshogy oldja meg. csak hogy nekem sok mindent be kell pótolni. de hogyan? akik ott vannak tuti már nem olyanok mint én ahogy emlékeztem:S sztem átfogom kérni magam nappalira félévkor.
2013. aug. 6. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látom, ez inkább anyukádról szól, mint rólad.

Te ne az ő életét éld! Azt tedd, ami neked jó! 18 éves elmúltál.

2013. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!