Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Nevezhetjük antiszociális személyiségzavarnak is, ha jobban tetszik.

Orvost nem akarok látni, ha kiderül, hogy igazam van gondolom megbélyegeznének, ehhez pedig semmi kedvem.


2013. aug. 5. 21:44
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
52%

Nem valószínű, hogy itt kérdezgetnéd, ha az lennél. Az antiszocok nem éreznek semmilyen érzelmet, de ugyanakkor értik őket, és más emberek érzéseit is kihasználják, könyörtelenek és kegyetlenek. A börtönlakók igen nagy hányadát ilyen személyiségzavarban szenvedők alkotják (kb. 70%)

Amúgy ha elmész orvoshoz, őt köti a titoktartás, csak mondom.

2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért ne kérdezhetném meg itt ? Ez egy anonim oldal.

Sok online tesztet elvégeztem és szinte mind ezt hozta ki. Nyilván elolvastam az interneten fellelhető szakzsargont is. Az alapján is sok téren magamra ismerek.

2013. aug. 5. 22:03
 3/3 Bárzsing ***** válasza:

Úgy értettem, azért nem itt kérdezgetnél, mert egyrészt tudnád magadról, másrészt nem érdekelne, hogy az vagy. Jól éreznéd magad a világodban.

Az online tesztek meg nem sokat érnek. Biztosat csak egy jó szakember tud mondani.

2013. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!