Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért borulok ki ennyire az...

Miért borulok ki ennyire az emberi testtől?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és amióta élek,azóta ez van velem:

Akármilyen anatómiai dologról van szó vagy ha ilyesmit látok,de főleg sérülések,vér,erek,csontok,stb. én kiborulok.Elgyengülök,hányingerem lesz,elkezdek homályosan látni,a hideg ráz és úgy érzem elájulok.Próbálok magamon nagyon nagyon uralkodni,de akkor is kiver a víz,és semmit sem tehetek ezellen,csak azt,hogy rászólok arra,aki valami ilyesmiről magyaráz és elfutok,ha ilyesmit látok.Biológia órán mikor a vérkeringést vettük akkor meg ugye nem fogok szólni..és ez nagyon zavar,tényleg nem tudom,mit tegyek,már attól is kiborulok,hogyha egy kidudorodó eret látok,vagy ha a lábujjak csontjainak mozgását,sőt még most is rosszul vagyok ahogy ezt írom..(állatok esetében,menstruációnál és ha én vérzek akkor az nem gond,akkor nincs ilyesmi,mondjuk hogyha ütőerem vérezne akkor lenne,de kisebb sérüléseknél nem.)

Mit csináljak??!:(



2013. aug. 8. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
gyenge az idegrenszered. nincs gyomrod hozzá. van ilyen
2013. aug. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!