Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális érzés ha néha kívánom...

Normális érzés ha néha kívánom a halált, tudásszomj, kíváncsiság miatt?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy öngyilkos szeretnék lenni, csak nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet meghalni. Illetve mi következik utána; már ha van folytatása.


Szerintem van valami "odaát", bár azt nem hiszem, hogy mennyország, pokol, reinkarnáció stb. hanem valami teljesen ismeretlen dolog.

Ezért nagyon kíváncsi vagyok rá milyen lehet meghalni, illetve mi jön utána.


Bizarr, perverz vágy?

Veletek fordult már amúgy elő ilyesmi?


25/F



2013. aug. 8. 21:44
 1/8 Bárzsing ***** válasza:
Én a patológia gyakorlatok hatására egy időben azon gondolkoztam időnként, hogy úgy megnézném a saját boncolásomat :D Kíváncsi vagyok, milyen vagyok belül. Ez azért morbidabb kicsit :D
2013. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1#

:XD

Ment a zöld kezecske! Ez megnyugtató, hogy még nálam is morbidibb vágyakkal megáldott emberek léteznek! (A szó legpozitívabb értelmében :)

2013. aug. 8. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális.Én is kíváncsi vagyok néha milyen lehet megtapasztalni.Csak az a baj,hogy félek tőle:)
2013. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van túlvilág. De visszajönni nem lehet, csak üzenni. Mi kipróbáltuk.
2013. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Skywalker33 ***** válasza:

ez az élet legfontosabb kérdése nehogy abbahagyd!!

Van odaát, sőtt fontosabb mint az ittlét.

Meditációban mindet megismerheted, addig is olvassd a szellemi tanításokat és keress mestert vagy csoportot.

t

2013. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Ha még vannak jöhetnek!

2013. aug. 9. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok, de egyúttal kicsit félek is tőle. Szerintem az ember természetébe van kódolva, hogy néha ilyenen gondolkozzon. Egyébként szerintem is olyan dolog lehet, amire nem is gondolnánk, ahogy te is mondtad.
2013. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon kívánom, de nem kíváncsiságból, hanem a mentális zűrzavaromból adódóan.


Szembe szomszédunk egyik unokája nagyon vallásos keresztény volt és kíváncsi; ezért ő felkötötte magát. Nagyon megviselte az egész családot.


Egyébként bizarr vágy, és van túlvilág (legalábbis remélem).

2013. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!