Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikroham utan sokat bofogok?

Panikroham utan sokat bofogok?

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok. Egy-egy roham utan/kozben rengeteget bofogok. Miert?
2013. aug. 8. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod, így nem tudom, miben nyilvánul meg a roham, de azt tudom elképzelni, hogy zihálsz és közben túl sok levegőt lenyelsz.
2013. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hanyastol felek nagyon es emiatt jonnek a rohamok.

hanyinger neha oklendzesig fajul, hasfajas, teltsegerzet meg minden olyan, ami hanyas elott szokott lenni. Akkor remeges, izzadas (legfokent a kezem), es igen..kapkodni szoktam a levego utan, meg probalok melyeket lelegezni.

2013. aug. 9. 00:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pánikroham esetén a legrosszabb, amit tehetsz, az igen sok oxigén bevitele. Pont ellenkezője kell: nam szabad nygyokat lélegezni, majdhogynem csak pihegni kell. Ha van egy nylon, vagy egy papírzacskód, akkor abba lélegezzél, ügy, hogy belefújod a levegőt, mejd ugyanonnan szívod vissza. Lassan és nyugodtan. A zihálás erősíti a pánikot. Próbáld ki. Harmadik alkalommal már nem is lesz pánikod. Ezt te most saját magad kelted. Gondolj bele? a gyerekek szokták játszani, hogy nyolc tíz nagy lélegzetet vesznek, és már ettő is elszédülnek. Pedig teljesen egészségesek. Tehát csak nyugi. Szerezz be egy jó nagy zsacskót, és abba lélegezzél.

2013. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!