Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális panikroham közben?

Ez normális panikroham közben?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, sokszor pánikroham közben erős hányinger, hasfajás, sok böfögés és telitettség érzés jön rám. Akkor is, ha éhes vagyok. Ez a tünetek köze tartozik?
2013. júl. 25. 19:58
 1/3 Ágh Ferenc válasza:
Gondolom, hogy a rohamok nálad is a mellkas környéki szorító érzéssel társúlnak (nálam legalább is így volt), ezért az ember próbál reflexszerűen ettől az érzéstől szabadulni, ezért szinte automatikusan ezt a telítettség érzést igyekszik megszüntetni, ami böfögéssel kellene, hogy elmúljon, de persze, ha ezt folyamatosan próbálja az ember csinálni, akkor előbb-utóbb társulnak az egyéb fent leírt érzések! Sajnos ez egy mellékjelensége a rohamoknak, ezért leginkább a rohamokat kellene csökkenteni, amit persze tudom, hogy mondhatom, ha egyszer jönnek, de nekem ez a tapasztalatom!
2013. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én túlestem jópár pánikrohamot ( tarkó felőli fejfájással kezdődik, szapora szívverés, zihálás, hidegrázás, rettegés ), de sohasem volt olyan érzetem, hogy köze lenne az egészhez a hasamnak. Ennek ellenére elképzelhető ez is. Próbáltál már a pánik tünnetei között ilyent találni a neten? Nem lehet, hogy a pánikon túlmenően valami más bajod is van? Nekem a háziorvosom mondta, hogy akinek pánikbetegsége van, annak még eltörhet a keze is...
2013. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maga a pánikroham nem normális :)
2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!