Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok néha arra,...

Miért gondolok néha arra, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A legelején leszögezném, hogy egy elég perverz valaki vagyok, ha egy lány minimálisan is jól néz ki, azt már...De néha azon gondolkozom, hogy lehet, hogy meleg vagyok!Nem úgy értem, hogy érzem, hogy az lennék, hanem, azt, hogy lehetek, mivel , kimutatták, hogy ez valójában génelváltozás.Hozzáteszem, undorodom, az egész homoszexualitástól, undorítónak tartom a meleg párkapcsolatot(magukkal az emberekkel nincs bajom, csak amit az ágyban csinálnak), de néhány férfira, azért azt mondom elég jól néz ki, de ez még jobban erősíti bennem ezt a tudatot.De ez a gondolat, csak néha jön elé, ilyenkor lassabban élvezek el.Lehet, az a baj, hogy még Január/ Február tájékában, az apám le bu izótt?
2013. aug. 11. 19:22
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
Nagyon sok meleg homofób van. :) Persze, ez nem jelenti azt, hogy te is az vagy. Ezt mi nem fogjuk tudni eldönteni neten keresztül.
2013. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt ilyen korszakom 2 éve én már kényszeresen azon rágódtwm a végén, heves szorongás tört rám, de amugy nem kell megijedni tőle, én végül rájöttem, hogy felesleges ezen szorongani, mert végülis ha homo vágyaid nincsenek, tehát nem akarod seg.be rakni Johhny Deppet akkoe felesleges ezen rágódni, sok szenvedéstöl megkíméled magad!
2013. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó, ezzel megnyugtattál, ment a zöld kéz! :D
2013. aug. 12. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!