Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen a pszichológusom?

Miért ilyen a pszichológusom?

Figyelt kérdés

Megemlítettem az öngyilkosságot, de nem hiszi el...

Mondtam, hogy szeretnék helyrejönni fizikailag is, lelkileg is, de szerinte csak lusta vagyok. (Mivel azért nem járok közösségbe, mert pánikrohamom van emberek között.)

Most kitalálta, hogy azért nem megy az utóbbi időben az írás, mert nem ér annyi ihlet. Jó, van benne logika, de azért egy sárkánytojás kiköltését, a fióka felnevelését, vagy a vámpírok viszonyát a fokhagymával nem tanítják iskolában. (Fantasy-t írok.)

A nemi erőszakot már meg se merem említeni, mert azért is én leszek a hibás, hogy miért hagytam magam...

17/L


2013. aug. 14. 01:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másikat.

Az egy dolog,hogy elismered,hogy részben lusta vagy,d akkor sem állhatna így hozzád.

Olyan hiába akarna meggyógyítani,akiben nem bízol.

2013. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Válts! Közel 10 év alatt 3 pszichológusnál és 2 pszichiáternél jártam. Mindig én voltam a hülye, illetve 1 éven keresztül gyógyszerelt az egyik, ami csak nehezítette a helyzetem. Most az új pszichiáteremnél rengeteget javultam pár hónap alatt is, gyógyszert sem kell szednem hozzá! :) Inkább keresgélj, ne ragadj le olyannál, akit emberek közelébe nem is lehetne engedni...
2013. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Első körben azt kéne tudatosítani magadban, hogy egyetlen pszichiáter vagy pszichológus sem fog meggyógyítani. Ennél a szakterületnél a betegnek kell sokkal többet tennie, mint az orvosnak. Az orvosnak csak az a dolga, hogy vezessen, rávilágítson dolgokra, segítsen megérteni a szituációt és az érzéseidet, de a többi a te dolgod.

A te pszichológusod ezt megtette, a többi rajtad múlik!

2013. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem édesanyád is kísérjen el, mert azért az sem normális, hogy nem mersz segítséget kérni tőle, ha baj van. Kettőtök kapcsolatán is javítani kell.
2013. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiképzett pszichoterapeuta a pszichológusod? A leírásodból nem annak tűnik. A legjobb lenne, ha keresnél egy integratív pszichoterapeutát.
2013. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát kiderült, hogy akit normálisnak mondtam, ő igazságügyi szakértő, és nem vállal rendszeres kezelést. :/
2013. aug. 16. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!