Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mit csináljak?

Meg akarok halni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már vagy 17 éves korom óta vagyok " depressziós" nincs életkedvem nincs kedvem élni, most 20-21 éves vagyok és már végképp nincs kedvem élni. Olyan vagyok mint egy élő "szobor". Barátaim nincsenek barátnőm sincsen ég ne is volt, nincsenek szeretteim, tehát nincs is miért élnem, Nem érdekel semmi, semmilyen tevékenység meg semmi sem. 21/F
2013. aug. 17. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halgass valami lelkesítő zenét.
2013. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress valamit, ami érdekel! Olvass, nézz filmet, írj verset, rajzolj, járj a természetbe, főzz, vagy akármi. Aztán ismerkedj neten hasonló érdeklődésű emberekkel, ha mégis van valami elfelejtett rokonod, akivel esetleg van remény, hogy jól kijöjj, keresd fel! Ne mondj ilyet, hogy nincs kedved élni, hidd el, sokak mindent megadnának, hogy még pár év jusson nekik az életből, még akkor is, ha ez az élet nem a legkönnyebb!
2013. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
7%
Semmi sem erdekel? Barmi
2013. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj még meghalni 21 évesen.Várj vele még úgy 50-60 évet.Gyorsabban el fog telni,mint gondolnád.Addig meg töltsd el az idődet hasznosan.Azt meg nem hiszem el,hogy nem érdekel semmi.
2013. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rúgj be mint az állat.
2013. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy jobb, ha van egy embernek barátnője. Én is most szakítottam vele végleg és sokkal rosszabbul érzem magam, mint amikor beteg voltam.


Ha meg akarsz halni és tényleg nem látsz kiutat, akkor tedd meg. Szerintem nekem is ez lesz a következő lépés.


Ha meg mégis van benned egy kis élni akarás, menj pszichológushoz és/vagy pszichiáterhez. Azok tudnak segíteni, ha minden igaz.

2013. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Keresd meg azt a dolgot ami érdekel legyen hobbid.
2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos nem segített.
2013. aug. 28. 02:50
 9/11 anonim ***** válasza:
szerencsére nem kell csinálnod semmit! Meg fogsz halni úgyis!
2013. aug. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez hülyeség, ha tényleg minden így lenne ahogy írtad, akkor nem nyavalyognál itt róla várva az emberek lelkesítő beszédét.
2013. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!