Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aurorix gyógyszernek milyen...

Aurorix gyógyszernek milyen hatása van? Oldottabb lesz az ember tőle? Megszűnnek a szociális fóbia tünetei?

Figyelt kérdés
Aki szedte hasonló célból kérem segítsen elég rossz lelki állapotban vagyok. ÉS nem látok más kiutat.
2013. aug. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint minden más pszichiátriai gyógyszerre, erre is igaz, hogy van, akinek jól hat, van, akinek nem.

Nekem amikor szedtem, felerősítette az érzelmeimet. Ha jókedvű voltam, akkor nagyon jókedvű lettem, de ha valami felbosszantott, akkor meg nagyon kiakadtam.

2013. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatott pár hónapig, aztán erősebbet akartak felírni, én meg mondtam, hogy a-aaa, pá! Azóta se kell semmi, jól vagyok.
2013. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Én is szedtem kb fél évig, sokkal szociálisabb lettem, nem féltem nagyon semmitől, nem panaszkodtam állandóan és úgy allzusammen jobb kedvem lett...


Viszont egy idő után állandóan fáradt voltam tőle és el tudtam volna aludni bármelyik percben. Lényeg a lényeg, hasznos kis gyógyszer, nem okozz függést és nagyon mellékhatása sincs.

2013. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dórea válasza:
100%
Nekem bevált, de aki jobbat tud, az szóljon.
2013. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!