Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongás akkor is fennállha...

A szorongás akkor is fennállhat, ha az ember boldog?

Figyelt kérdés
Korábban megismerkedtem valakivel és elég zűrös volt a kapcsolatunk, szép lassan szorongani kezdtem. Miután szakítottunk, néhány hónappal rá helyrejött, de most, hogy ismét valaki "képben van", megint elkezdtem szorongani. Mitől lehet?
2013. aug. 20. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is szoronghat az ember, ha boldog.
2013. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerinted mitől lehet? nem lehet vannak valamilyen elvárásaid? és félsz, hogy azoknak sikerül e megfelelni ezzel az egész helyzettel vagy sem? úgy értem, hogy nem lehet, hogy ezért nem tudod hagyni, hogy csak folyjon amerre majd vezet, hanem szorongsz, hogy oda megy e ahova elvárod és úgy e ahogy elvárod. haha ezt csak úgy írtam. fogalmam sincs. szóval szerinted mitől lehet?
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!