Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Harmadik emeletről való...

Harmadik emeletről való leugrás után van valami esély a túlélésre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha a fejére esik akkor valószínűleg nem éli túl,de ez kiszámíthatatlan! Nagy az esélye,hogy élete végéig tolószékben fog vegetálni azon elmélkedve,hogy mi a fenének ugrott ki és ha visszamehetne az időben biztos nem tenné meg! Akár öngyilkossági szándékkal akár más okból ugrik!
2013. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy előttem írták. Van esély a túlélésre,viszont ami utána jöhet rosszabb,mint a halál.
2013. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. Szerintem betonon is lehet valamennyi, legalábbis nem biztos, hogy azonnal meghalnál. (Csak azért gondolom, hogy rád vonatkozik a kérdés, mert a mentális egészség részben van. Ha nem magad miatt kérdezed, egy macska valószínűleg túlélné. Már hallottam olyanról, hogy negyedikről kiesett, betonudvarra és nem lett semmi baja...Nem tudom embernek mennyi esélye lenne.)
2013. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőven van. Minden attól függ, hogy ér földet, és mire esik. Pár háztömbbel mellettünk leugrott egy fazon a 7. emeletről és megúszta egy lábtöréssel. Inkább ne kísérletezz vele, mert ahogy előttem is írták, a legrosszabb esetben egy nyaktól lefelé bénulás is lehet, örök életre.
2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha életben marad, élete végéig nyomorék lesz :-(
2013. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 8.-ról is éltek már túl zuhanást betonra, úgy hogy szinte teljesen felépült.
2013. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek!
2013. aug. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!