Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bipoláris depresszióból meg...

A bipoláris depresszióból meg lehet gyógyulni 100%osan? Vagy csak eltűnik egy időre és bármikor újra előjöhet?

Figyelt kérdés

Egy év nyugi után most mintha megint csúsznék vissza. Rettegek tőle. A pszichológusom szabadságon van - egy éve nem is voltam nála- és nem akarok butaságot tenni. Félek magamtól. Félek a gondolataimtól.

18/L


2013. aug. 21. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos bármikor visszatérhet, de ez nem törvényszerű, hogy így is lesz. Sajna én is épp most (egy hete kb.) érzem, hogy csúszok lefelé a depresszióba, 7 év szünet után. Kétségbe vagyok esve.
2013. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ettől szenvedek van, hogy havonta jön egy mélypont ilyenkor legszívesebben elbújnék a világ elől. De ha csak érezni kezded ezt, próbáld kiírni magadból az érzéseket, hallgass vidámabb zenéket töltsd az időt olyanokkal akiket szeretsz, megbízol bennük és meghallgatnak. Nem szabad befordulni, főleg rágódni nem. Tereld el a figyelmed amennyire csak lehet! Nekem ez bevált.
2013. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!