Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki gyógyult meg pszichiátriai...

Ki gyógyult meg pszichiátriai kezelés hatására?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan köztetek, aki kapott gyógyszeres kezelést, esetleg terápiában volt és meggyógyult, ami azt jelenti, hogy nem kell szednie semmit és a pszichológusa vagy a pszichiátere kimondta, hogy gyógyult. Legyen olyan kedves és ossza meg a történetét... köszönöm

2013. aug. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig voltam kórházban, de sajnos utána is többször visszaestem. Volt, hogy már majdnem sikerült elhagynom az összes gyógyszert, de nem tartott sokáig. Mivel gyógyszerfüggő vagyok, azt hiszem, soha nem élhetek gyógyszermentes életet. Depressziós kb. 7 évbe voltam utoljára, azt gondoltam, vége, erre az utóbbi hetekben újra érzem azt a szorongató érzést, amire már nem is emlékeztem, hogy milyen rohadt egy dolog.
2013. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek ne hidd el senkinek, hogy egy életen keresztül gyógyszert kell szedned, mert akkor elfogadod, hogy "beteg" vagy. Vannak más megoldások is minthogy a sok kemikáliával mérgezed magad. Az életben számtalanszor ütközünk akadályokba te is én is és mindenki más, ez az élet, de a fájdalmadat, ha elnyomod akkor sosem jössz rá a megoldásra. Ha depressziósnak érezted magad annak oka van ezt kell megfejteni, nem tünetmentesíteni.
2013. aug. 21. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a döbbenetes, hogy a hét év depresszió-mentesség alatt tragédiák és megpróbáltatások sora ért, mégsem estem vissza. Most meg csak úgy jött az érzés, pedig kisebb, mondhatni hétköznapibb gondjaim vannak, mint azelőtt.
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!