Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató kéne. Ha szólok a...

Nyugtató kéne. Ha szólok a pszichiáteremnek, akkor ő felírna?

Figyelt kérdés

Nagyon álmos vagyok, van hogy órák hosszat csak az ágyamon fekszek. Nyáron át lett rendezve és festve a szobám, most az ágyam egyáltalán nincs se vízcsomó, vagy vízér, se valamilyen más csomópont felett. szoktam inni ananászlevet (elvileg az is jó elalvás előtt, mert olyan hormonokat termel), citromfű teát is ittam, más egyéb nyugtató teákat is kipróbáltam már, volt hogy bevettem homeopátiás nyugtatót is, de ezek nem hatottak sokáig.

Eléggé feszült is vagyok. Van hogy a szemem magától kinyitódik, amikor lecsuknám. Egyszerűen fáradt vagyok emiatt, hogy nem tudok norműlisan aludni.

Mindennap hülyeséget álmodok, fáradt vagyok, nem tudok jól aludni. Eszek sok gyümölcsöt, zöldséget, egészségesen próbálok (inkább csak múlt idő) táplálkozni. Sportoltam is, hetente most van tesióránk, tehát sportolok mindennap. Van, hogy otthon is. De nem segít. 2 éve jártam küzdősportra, ahol kilihegtem magam, de akkor is pocsékul aludtam.

Fáradt vagyok, stresszes vagyok, nyomott a hangulatom. Szedek antidepresszánst de semmihatása sincs. Ha megkérném a dokimat, hogy írjon fel nyugtatót, akkor felírna?



2012. nov. 4. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezeket elmondod neki,van rá esély hogy felírja, de szerintem max ha nagyon nincs más út akkor próbálkozz vele.
2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na írt fel? Engem is érdekelne h lehet-e ezt...
2012. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, de nagyon enyhét. :) az a gond, hogy nem érezem annyira a hatását. :/ frontin 0,25 mg. sztem azrt nem írt fel nekem erősebbet, mert nem vagyok annyira nagyon súlyos eset, más részt pedig már volt a skizofrénia gyanúja, és anyukám egyik unokatestvére mondta, hogy ő szedett egy valamilyen nyugtatót, és a skizofrénia összes jelét kimutatták. gondolom ezért is írtak fel frontint. hát a harmadik ok pedig az, hogy még csak 15 éves vagyok. nagyon gáz lenne szerintem, ha már nyugtatókon kezdenék el élni. :)
2012. nov. 11. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Erősebb tényleg nem kellene neked :) Nekem mondjuk már lehet,de majd a héten talán kiderül. Holnap megyek (bár még csak időpontért). Ja és frontinnal is érdemes vigyázni,arra is könyen rá lehet szokni. Sajna ismerek olyant aki túl rászokott :(
2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!