Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apakomplexussal kell...

Az apakomplexussal kell szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem feltétlenül.Ha neked ez nem okoz kellemetlenségeket,akkor semmiképpen nem.Ha meg némi problémát okoz,akkor kezeld magadban a dolgot,szóval gondolkodj el ezen,hogy mennyire jó egy vén f_sszal összekötni az életed.Szerintem nagyon rossz leszel.Gondolj bele,hogy ha van köztetek 20 évnyi korkülönbség,akkor te 20 vagy,ő meg 40...ha te 40,akkor ő 60..ha te 60,akkor rég megözvegyültél.

Na most ezt gondold át,hogy mennyire érdemes.

2013. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy :)
2013. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utcsó, ha odaírtad volna, hogy 45/F, akkor meglett volna a csattanó. :D Egyébként köszi a válaszokat. :)
2013. aug. 28. 01:06
 4/12 anonim ***** válasza:
mi van, ha alkalmi kapcsolatként összeszedsz egy idősebb fickót és így végére jársz a dolognak? lehet utána fiatalabbakra vágynál. ha meg nem...
2013. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megvolt, sajnos nem változott a helyzet. :/
2013. aug. 28. 01:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Beszéld meg apáddal!
2013. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs apám...
2013. aug. 28. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az idősebb palikhoz vonzódsz,az még nem jelenti azt,hogy komplexusod van.Ha téged nem zavar és boldog vagy mellette,nem kell szakember.
2013. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha teljesen normális lenne, hogy 17 éves létemre a párom 40 éves... Nem tudom, hogy zavar-e. Néha igen, néha nem. Túl sok "nem vagy százas" nézést kaptam/kapok az emberektől.
2013. aug. 29. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szerinted ez nem normális, akkor minek neked 40éves pasi?

Én ilyen emberrel még nem találkoztam... Van aki szerint ez beteg dolog, az nem is megy bele ilyen kapcsolatba, és van aki szerint nincs benne semmi rossz, mert a kor nem számít, de aki így gondolja, abban nem merülnek fel ilyen gondolatok. A saját hitedet/elveidet kérdőjelezed meg. Na EZÉRT kéne szakemberhez fordulnod, hogy rendet tegyen a fejedben, nem az apakomplexusod miatt.

2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!