Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy miatta...

Lehetséges, hogy miatta vagyok jobban?

Figyelt kérdés
Borderline szindrómás vagyok. Megismerkedtem egy fiúval, akit imádok, rajongok érte. Teljesen boldog, kiegyensúlyozott vagyok, amikor beszélünk, tudom, hogy vigyáz rám, és olyan... biztonságos érzés. Amikor elment 2 hétre nyaralni, majd' megbolondultam, megint elöjöttek a régi dolgaim, önbizalomhiány, hangulatingadozás, vagdosás, hiszti- és pánikrohamok, stb... Amikor visszajött, mintha elvágták volna, megint boldog voltam és (a rajongáson kívül) minden tünetem megszünt. Volt olyan, hogy fél évig minden nap 6-7 órákat beszéltünk, és fél évig semmi problémám nem volt. A barátom "tünetmentesít"?

2013. szept. 7. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem, ez nem ilyen egyszerű. Borderlinesekre ez jellemző, hogy belekapaszkodnak a partnerükbe, mint a fuldokló a mentőövbe. Csak egy idő után a partner ezt fojtónak érezheti, és ha emiatt lelép, mélyebben leszel mint valaha.

Nem bántani akarlak, de ez az igazság. Jó volna ha tudnád szeretni magad. Csak úgy.

2013. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, én is teljesen rá vagyok kattanva. Imádom, és mellette... jobbnak érzem magam.

Próbálom, de nem megy... Elmondja nekem, hogy szép vagyok, jó vagyok, kedves vagyok, különleges vagyok... ha ezt nem hallom, újra eltörik minden.

2013. szept. 8. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipő... amikor összevesztünk, azt hittem belehalok.. a barátaim vagy azt mondják, hogy hagyjam ott, mert csak tönkre fog tenni -neki is megvan a maga baja- vagy próbáljak függetlenedni tőle, és ne azon álljon vagy bukjon a napom, hogy éppen milyen a kapcsolatunk.. :/
2013. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!