Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex-nél erősebb szorongás...

Cipralex-nél erősebb szorongásoldó?

Figyelt kérdés
3-4 hónapig szedtem cipralexet.A kezdeti tünetek 1-2 hét után elmúltak és jókedvű lettem,eltűnt a depresszióm,viszont a szorongásomat egyáltalán(!!!)nem oldotta.Le is tettem,de helyette mit fog írni a doki? Semmi kedvem kísérletezni...eddig csak a nyugtatók hatottak szorongás-ügyileg.
2013. szept. 7. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek van rá esély hogy valami ütős nyugtatót ír fel?Már nagyon unom hogy nem tudok normálisan kommunikálni,vásárolni,utazni emberek között... :'(
2013. szept. 7. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy erősebb kell, legfeljebb másféle. Van belőlük több száz. A doktor majd tudja, mit írjon. Az viszont jó jel, hogy a cipralex hamar hatott. Mellesleg a nyugtató főleg eleinte, úgy hozzátartozik az antidepihez, mint a halhoz a pikkely.
2013. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem erősebb, hanem más kell neked, vagy emellett még valami.
2013. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...de ezt jra nem szedném.Nagyon csöndes voltam tőle meg bamba és még szexelni sem tudtam nagyon...:$ Nem igazán voltam Önmagam :) Amúgy azt nem tudta h antidepi mellé jár a nyugitabletta.Nekem csak nagyon nhezen akarta felirni a 30 szemet xanaxot a doki...
2013. szept. 7. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a velaxin vált be valamennyire, de az csak szociális fóbiára., a generalizált szorongásom köszöni szépen és jól van. De egyénenként változó, hogy mi válik be.
2013. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És a szocfóbodat teljesen elmúlasztotta?
2013. szept. 8. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Cipralex nem szorongásoldó, vagy nyugtató... Én is sokkal feszültebb és idegesebb voltam miatta.


Én Aurorixet szedtem annak idején, az nagyon jól bevált. Nem volt semmilyen mellékhatása, nem szorongtam, nem voltam depressziós és mellette a szociális fóbiám is eltűnt.

2013. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!