Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemértem a többi korombeli...

Nemértem a többi korombeli gyereket= ( van vmi megoldást?

Figyelt kérdés
14 vagyok és egyzserüen nemtudok kapcsolatot teremteni a korombeli gyerekekel (csak néhánnyal)mert egyszerüen rühhellem az ieneket hogy nekedmegy csakhogy imponáljon a haverjainak,meg elkezd "oltogatni" amikor légbölkapott szövegekkel "oltanak" nem vagyok csicska de nemis nyomnak nemisvok kitagadva de nemvok képben...még egy 12 évessel meg egy felnöttel is könnyebben találok közös témát...egyszerüen ezt nem értem...tanulni se tok az ienektöl csak otthon
2009. nov. 3. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát serdülnek és a tesztoszteron miatt bizonyítani akarnak maguknak vagy valaki másnak
2009. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megnyugtatlak,nem vagy egyedül ezzel a problémával,de így mint kiderült én sem:D

Én 18 leszek és én sem tudok a korombeliekkel jó kapcsolatot létesíteni,pláne nem az osztálytársaimmal,mert mindegyikük olyan gyerekes,egyfolytában csak zavarják az órát,ami miatt ugye nem lehet rendesen tanulni és figyelni,mindenen csak röhögnek,mint az óvodások!

És emellett persze azt hiszik,hogy ők a legjobbak,a legszebbek,a legokosabbak és a legtökéletesebbek,pedig nagyon nem így van:S

Én még csak azt nem értem,hogy mindig ők csinálják a legtöbb balhét és soha nem kapnak semmit a tanároktól,csak egy kis szidást,de az meg ugyebár mit is számít az "ilyeneknek"?Semmit.Meg a legtöbben őket szereik(oszt.társak)pedig nem is kedvesek meg semmi(épp ellenkezőleg)

Uh nem értem ezt a mai világot,de még szerencse,hogy a szerelmemmel,aki ugyan velem egy idős,de mégis érettebb,mint a többi kis hülye megértjük egymást és együtt utáljuk az osztályt,botránkozunk rajtunk és szenvedünk,hogy mikor lesz már vége ennek az osztálynak!


Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de olyan jól esett valakinek leírni az idegemet!

Ja és ami a legrosszabb(hogy a kérdésedre is válaszoljak:P):Sajnos erre nincs megoldás,ebbe bele kell nyugodni és sajnos szerintem a világ már nem lesz jobb,csak rosszabb!Sajnos!

Kitartás és Üdv!

2009. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nagyon sok az ilyen lány és fiú a lányok k*rvák stb stb stb.... Remélem kapnak az élettől olyat, ami helyrehozza a csökevényes agyukat vagy egyszerűen ahogy nőnek kinövik, de felnőttekre sem lehet panaszkodni elég sok köztük is a barom. Őszintén remélem, hogy a sok b*nkó, szemét ezt visszakapja az élettől!
2009. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülöik hogy nemvagyok egyedül:)
2009. nov. 3. 16:12
 5/12 A kérdező kommentje:
-i
2009. nov. 3. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy merre laksz? :)
2009. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki?
2009. nov. 3. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Te :D
2009. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
LOL
2009. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
itt is tuningolva lehet az agyfélteke
2009. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!