Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság megoldás?

Öngyilkosság megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor jut eszembe az öngyilkosság. Nem hiszek már semmiben sem. Nem bízok senkiben sem. Nincs kedvem már semmihez. Élni sem. Minden szürke, egyhangú, hideg. Fáradtnak érzem magam. Nem érdekel már semmi. Nincs semmi és senki aki boldoggá tudna tenni.

Úgy érzem nincs remény. Nem tudok már hinni önmagamban sem.

Van így értelme az életemnek?


2013. szept. 13. 15:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sziasztok, sajnos nekem is ide kell hogy írjak, az én problémám annyi lenne, hogy sajnos belekezdtem a jogsiba 2 éve (közel 400 forintomba van) és nem sikerült, ma telt el a két év a kresz vizsgától számítva, és nem sikerült, megbuktattak 2 hibavonallal,illetve egy rossz irányba kitett indexel(parkolásnál).
2013. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én is sokat gondolok az öngyilkosságra, néha jó lenne megtenni, (tudom). de nem kell , tovább kell küzdeni, mindig van remény fel a fejjel
2013. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez az egyetlen megoldás,ahogy olvasom az oldalon az ezzel kapcsolatos témákat.Egyre tisztább a kép,ha nem akarom a problémákat véget kell vetnem az életemnek.Talán a halál után vár egy szebb világ...
2014. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!