Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 éves fiú vagyok kb 2 éve...

20 éves fiú vagyok kb 2 éve derült ki sok szenvedés után hogy Chron betegségem van. Többi lent?

Figyelt kérdés
Gyógyszerbeállítások megtörténtek és kb 2 év után most állt helyre minden tényleg nagyjából mindent ehetek. 0.50-es Xanaxot szedek persze emelet rengeteget gyógyszert a családom támogat mindenben sikerült leérettségiznem csinálom tovább az életem de olykor eszembe jut ez az egész betegség és hogy soha nem fogok a régi lenni mindig rettegek a vizsgálatoktól és néha teljesen kivagyok. Aki chron betegek ti hogy oldottátok meg fejében ezt az egészet?
2013. szept. 16. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A feleségem Crohn-beteg/volt. 52 éves, az ő fiatalkorában még nemigen ismmerték ezt a betegséget, így baromi soká tartott, mire valaki rájött, hogy mi is ez. Még szimulációval is gyanúsították. 40 évesen túl volt a második operáción, ekkor már csak fél bele volt. 4-5 jó évet adtak nekik a dokik.

Megismerkedett velem, vidékre költöztünk, kidobáltunk minden "gyógyszert", bio-gazdálkodásba fogtunk. Vagyis jobbára csak én. De azóta köszöni, jól van, tavaly Németországba költöztünk, itt napi 10 órában dolgozik.

2013. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért szedsz Xanaxot?
2013. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért szedek xanaxot mert amikor kiderült a betegségem akkor szétcsúszott az életem
2013. okt. 16. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek neked nyugtató. Nekem tavaly derült ki ez a betegség és inkább boldog voltam, hogy nem rák. L/21
2014. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!