Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus mennyire tud...

Egy pszichológus mennyire tud segíteni a lelki problémák megoldásban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én ma voltam először, pszichoszomatikus zavarok, depresszió, önbizalomhiány stb.

Jah és elég öreg a nő, kb mint a nagymamám. Az nem baj?


2009. nov. 6. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

a pszichológus pont a lelki problémákban tud segíteni :) és ugyan, miért lenne baj hogy idős? :) max a pályakezdőknek nem kedvez :D

én is pszichológusnak fogok tanulni :)

2009. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó szakemberhez kerülsz és együttműködsz vele, akkor segíteni fog.
2009. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Semennyire. Csak úgy brahiból vannak, hogy lehúzzák az embereket.

Te jó ég, neked tényleg szükséged van egy szakemberre.

2009. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Én nem gondolom, hogy tudna segíteni.

Neked kellene megtalálni az okát, hogy mi az ami miatt depressziósnak érzed magad, miért nincs önbizalom.


ezeket sokszor magunk is tudjuk, csak kezelni kell, azt pedig neked kell, nem pedig a pszichológusnak.


Bízz magadban!

2009. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én teljesen tisztában vagyok a kiváltó okokkal. De talán már az segít, ha valakinek őszintén elmondhatom, aki nem néz hülyének. Mondjuk sajnos nem olcsó "mulatság"...

De egyedül ezeket márt nem tudom megoldani, nem 2 hetes "rossz kedvem van, mert nem süt a nap" dologról van szó. Bár az lenne.

2009. nov. 6. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A pszichológus/pszichiáter a lelki problémák szakértője. Valószínűleg tud neked segíteni, ha Te is szeretnél meggyógyulni - és gondolom, szeretnél. Én is pszichológus vagyok, de csak pár éve dolgozom a szakmában. Minél idősebb valaki annál tapasztaltabb, és annál nagyobb a valószínűsége, hogy valóban a segítségedre lehet.
2009. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
SZERINTEM SOKAT TUD SEGÍTENI. TAPASZTALTAM. ÉN A SULIS PSZICHOLÓGUSHOZ JÁRTAM /INGYENES VOLT/ PÁR HÓNAPIG, ÉS HETENTE EGYSZER MENTEM... A BAJOM LEGINKÁBB ÖNBIZALOMHIÁNY, MEG EGY OLYAN DOLOG, AMIT MOST NEM ÍRNÉK LE, DE EGY TANÁR MIATT VOLT AZ A LÉNYEG... :S
2009. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha te magad is tudod hogy mi is a bajod, tehát tudod mi okozza a panaszaidat, akkor nem fog tudni segíteni. Próbáld ki a füvet az majd talán megnyitja a megfelelő kaput.
2009. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!