Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járt már valaki Szegeden...

Járt már valaki Szegeden Benák-Tömöri Judit szakpszichológusnál? Ha igen, milyen véleménnyel vagytok róla? Milyen szakember? Mik a tapasztalatok? Minden vélemény érdekelne.

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el! Pénzkidobás és a pácienseiben a világ legértéktelenebb embere érzetet kelti, a saját gyengeségét elfedve ezzel. Jó, emberséges, eredményes, SZAKEMBERrel lehet építkezni, nem judittal az abszolút szakmaszégyenével.
2013. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blaci1976 válasza:
Nagyon meglepett az előttem szóló. Nekem egy jó barátom ajánlotta, aki nagyon meg volt vele elégedve. Én is csak ezt tudom hozzátenni. Ő már a második pszichológus akinél jártam és tőle ötleteket kaptam, amit használni is tudok. Szerintem eredményes, hatékony, bár néha talán nyersen fogalmaz, de mindig talált amit mondott rólam. Én személy szerint nagyon szívesen ajánlom bárkinek.
2015. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Sziasztok!:)

Szerintem rendkívül jól képzett terapeuta, aki ügyesen ülteti át az elméletet a gyakorlatba. Szinte bármivel lehet hozzá fordulni, mert nagy valószínűséggel tud segíteni, jól átlátja a helyzetet. Emellett nagyon kedves, olyan mintha egy baráttal beszélnél, így könnyen meg lehet előtte nyílni. Szerencsére őszinte, rendkívül jó meglátásai vannak. Ezt az őszinteséget senkitől nem kaptam meg korábban, pedig ezzel lehet építkezni. Sosem éreztem, hogy megbántott volna, inkább pozitív kritikaként fogadtam a meglátásait, mert tudom, hogy tudás van mögötte, nem csak a levegőbe beszél. Ami engem illet, a családom és barátaim szerint, rendkívül sokat változtam a terápia alatt,a tanulmányaimról nem is beszélve, szinte 180 fokban. A közérzetem is egészen más, sokkal jobban érzem magam.:) Összességében, csak egy dolgot sajnálok, hogy nem kerestem fel korábban..hiszen egy intelligens személlyel beszélgetni mindig gyógyító hatású, csak ajánlani tudom! :)

2017. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Illetve megoldások helyett rávezet a helyes útra. :)
2017. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hello Mindenki!

Figyelemre méltó vàlaszok,és nagy igazság van bennük. Több hónapja találkoztam vele először. A "földbedöngölés" már megvolt. Nagyon remélem ,hogy hamarosan elkezdjük az építő munkát is. Eddig csak az jött le,hogy eléggé pénzorientált a hozzá állása,ha ő téved mondjuk időpont egyeztetésnél és két páciensének ugyan azt adja elintézi egy síma bocsánattal..viszont ellenkező esetben kéri a kieső óradíját. Feszes tempóban dolgozik,ledarálja a 40 percet. Eddig sajnos még nem végzett érdemi munkát,csak rombolt,de kíváncsian várom,hogy mi sül ki belőle. De szívesen elmesélem a terápia végén...2021-ben. ;)

2019. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos nagyon igaz a legelső komment! Idő és pénz kidobás!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
2019. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én véleményem sem jó. Azt vártam volna, hogy beszéltessen a megoldandó problémámról. Ehelyett nagyon sokat beszélt, két alkalommal ugyanazokkal a szerintem oda nem illő hasonlatokkal próbált megmagyarázni valamit. Udvariasan meghallgattam, de többször nem mentem vissza.
2021. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szakképzett terapeuta, összességében hasznos lehet vele a terápia, viszont nekem is ez volt az érzésem, hogy sokat beszél. Sokszor éreztem azt, hogy többet beszélünk az ő életéről, mint az enyémről.
2022. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én sem ajánlom!

Kihasználja a páciens kiszolgáltatottságát, az önbizalmát a földbe tiporja, hogy minél tovább járjon hozzá 'segítségért'. És ezt ő úgy hívja, hogy az ő módszere.

Persze, hogy mindig van aki hozzá fordul, hisz rengeteg segítségre szoruló ember van, és ő ezzel visszaél. Két alkalommal voltam nála, egymásnak adtuk a kilincset a többi kliensével. Semmi intimitás, odafigyelés, pár szó alapján 'diagnosztizál' aztán át dumálja az egész találkozót.

Persze én is azt hittem ennek így kell lennie, míg nem kezdtem egy valódi segítő szándékú szakemberhez járni, ég és föld a különbség kettejük között.

Én kifizettem a tanuló pénzt, ti ne tegyétek.

2022. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!