Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok saját magamon...

Hogyan tudok saját magamon túllépni? 22es csapdája

Figyelt kérdés

Nem tudok túllépni magamon nem megyek ki a lakásból már napok óta nincs munkám remélem még csak nincs később lesz

nem szeretek emberek közt lenni,pedig szükségem van társaságra. Rosszat érzek sok mindenki iránt. Minden szürke és egyhangú és unalmas. Minden csak bánt és nyomaszt.

Minden csak szar.

Nem vagyok depresszióban szenvedő mert látom a kiutat,de nem tudok túllépni rendesen magamon.

ÚGy érzem nincs erőm sok és ha lenne se érnék vele sokat.

Mindent felnagyítok egy kis bajt óriásinak érzek.

De egyik hozza magával a másikat dolog van tudom én.

Nincs kedvem sehová se menni mindent másnapra halasztok.

Ebből jó lenne egy kiút. Van életcélom,de most az sem tűnik célnak. Úgy érzem nem tudom mit akarok. Nincs senki körülöttem lassan már nem is látok semmit sem magam körül csak az egyhangúságot. Ez így nem lesz jó,de nagyon nem.


2013. okt. 15. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig ez a depresszio elso jele, es ha most nem figyelsz oda konnyen belecsuszhatsz sokkal melyebbre.

Onnan kijonni meg nem epp bulis dolog.

Ra kene venned magad megha nincs is kedved, hogy kimenjel, es vegyel erot magadon, hogy ne halasszad masnapra a dolgokat.

Ha nehez, akkor valaszd ki azt amit a legkonnyebben meg tudsz csinalni, es eleg ha a dolgok 50-60%at befejezed egy adott nap...

ha jobban vagy mar, akkor majd tobbet is meg tudsz csinalni, latni fogod majd..

Mindenkepp kene vmit csinalnod, mert mig otthon vagy a negy fal kozott es semmit se csinalsz, csak szetfolyik az eleted.

Ha nem akarsz emberek koze menni, akkor vmi parkba, vagy erdobe kene menni setalni, v biciklizni.

Garantaltan jobb kedved lenne. Sport is nagyon jot tenne. Azert ne hanyagold a baratokat se, egyszer ketszer veluk is lehetne talalkozni, megha

most nincs is kedved. Hobbi is segithet stb...

Neked kene tenned,valtoztatni csak te tudsz, es toled fugg, hogy hogy erzed magad...de ha nem teszel semmit, akkor ez magatol nem fog megoldodni..

valamit el kene kezdened csinalni, meg ma...

2013. okt. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!