Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik az, hogy 23 évesen...

Létezik az, hogy 23 évesen azt veszem észre, h butulok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sokat szívsz?:)
2009. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Én is észrevettem azt, hogy sokkal nehezebben forog az agyam, mint tíz éve, pedig én is ugyanígy 23 éves vagyok. Nem maradnak meg úgy dolgok, többször át kell néznek ugyanazt, hogy megjegyezzem. A korral jár... :) :P
2009. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, persze. Használtál valami drogot?

El kellene menned egy neurológushoz, hogy megvizsgáljon.

2009. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is így érzem, mióta nem kell tanulnom! Csak ülök itthon és nézek ki a fejemből,munkát (keresek) tök hamar elfelejtek mindent, stb.szerintem amiatt van, hogy nem kell "gondolkodni", használni az agyunkat nehéz dolgokat megoldani...

És NEM, nem drogoztam soha! Még egy szál cigit sem szívtam el életemben!

22l

2009. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen többször észrevettem már ezt.

És ami a legszebb hogy általában nyár vége felé, aztán nyár elején (vizsgaidőszak után, valahogy megint nem volt gond :D .


Én azt vettem észre hogy ha pörgetem, és nyúzom helyreáll a régi rend.

És azt tanultam mindenről ami a szervezetünkben van, hogy használd, vagy elsorvad ;)

2009. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
szerintem nem butulsz hanem buta vagy.megall az eszem.23 evesen ilyeneket irkalni.
2009. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem drogozok!De alkoholt szoktam hétvégente fogyasztani.Erre gyanakszom, mert a munkahelyemen igen keményen igénybe vagyok véve szellemileg. Sokszor annyira, h azt sem tudom fiú vagyok, vagy lány.Szóval nem lehet az, amit néhányan írtatok, hogy nem használom, hogy "ellustul az agyam". Mondjuk a mostani munkahelyemen teljesen máshogy kell gondolkodnom, mint a suliban.Intézkednem kell, millió egy dologra odafigyelni, emberekkel kell foglalkoznom, közben a szóbeli kommunikációm is egy nulla. Nem tudok a szavakkal varázsolni. Szóval nincs sok sikerélményem a munkahelyemen. Már 2. éve dolgozok a szakmámban, de annyira nehéz, még annyi mindent kéne tanulnomn...annyira sokrétű. Lehet, h munkahelyet kellene váltanom. Csak annyira kivagyok, ezért tanultam eddig!!!
2009. nov. 11. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokszor elfelejtek dolgokat,még ami 5 percel a történés előtt van, azt is.De nem mindent szoktam elfelejteni,de egyre sűrűbben előfordul, de én sem szedek semmit.

Próbálj meg könyveket olvasni, hát ha az használ.

2009. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Candida! A cukor okozza. Én most ezüstkolloidot iszogatok ellene. De a legfőbb, hogy cukrot egy szálat se. A másik ok lehet a kevés vörösvértest. Ha sok vért vesztesz, vagy kevés zöldséget eszel, vagy ha gyakran kezelnek, vagy hosszabb ideig durva antibiotikumokkal.
2009. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha még tanulsz, akkor lehet, hogy most nem fog az agyad. A felsőoktatás sokszor teszteli az egyén szellemi képességének határait. Nekem is voltak ilyen korszakaim, mégis sikerült végeznem.
2009. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!