Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok, mitől?

Hallucinálok, mitől?

Figyelt kérdés

Minden nap hallucinálok már kb 1,5 éve.Van hogy egy embert, egy állatot.Volt már olyan hogy mentem az utcán és egyszer egy tök másik helyen voltam a beton eltűnt és a házak is és egy rétes erdős valamin mentem tovább,ott volt egy kutya jött felém egy bokor mögül és akkor 'vissza tértem ' a jelenbe.Ez kb. pár másodpercig tarthatott mert mielőtt kezdődött ez a 'látomás' láttam közeledni egy biciklist és mikor 'magamhoz tértem' akkor ment el mellettem.Van hogy tudom hogy nincs ott az a dolog,lény mert nem olyan élethű a hallucináció de van hogy nagyon is az.Volt már hogy feküdtem az ágyban és olyan volt mintha valaki megérintett volna.Na akkor nagyon megijedtem.Szerintetek mitől lehet?

15/L



2012. aug. 20. 01:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy valami hiányzik vagy valamit nagyon akarsz,esetleg valami bánt vagy félsz valamitől.Mennyi valami :D..


Szóval ha van egy olyan dolog ami miatt aggódsz vagy ami nyomaszt akkor attól is lehet. Először ezt tisztázd le magadban és hátha megtalálod a választ.Lehet hogy magányos vagy vagy egyedül érzed magad és képzelődsz mert nagyon hiányolsz valakit/mit.

2012. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg többet árulnál el magadról. De elmehetnél orvoshoz is.
2012. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mit írjak még magamról?
2012. aug. 20. 01:58
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor is hallucinálok ha nem vagyok egyedül,és ez rossz lehet mert esetleg valaki félre értheti.A legjobb barátnőm tudja de néha rá is a frászt hozom :)
2012. aug. 20. 01:59
 5/19 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el orvoshoz mert lehet h nagy a gond, akkor pedig jobb ha minél előbb kiderül
2012. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ebben a cipőben vagyok, olyan 2,5 éve. Egyébként tényleg zavaró, mikor beszélgetsz valakivel, és melletted ott van még valaki, hát még ha beszél is..:DD Nézd, a lényeg, hogy próbáld meg megtanulni kezelni ezt. Nekem is csak így sikerült. Fogd fel lazán, lépj tovább rajtuk. A pszihomókus semmit se segít, már voltam 3-nál, és gyakorlatilag én beszéltem, ő hallgatott...semmi tanács, vagy valami. :D Esetleg tudnám ajánlani a kineziológust, az nagyon jó.
2012. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, 19/L
2012. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi! ezt próbálom tenni ,hogy nem veszem figyelembe,kezdetbe féltem is tőle de most már nem.Valamilyen szinten mindig voltak ilyenek de most valamiért felerősödött! Ha van kedved beszélgetni az jó lenne!
2012. aug. 25. 21:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz, mert ez lehet kezdődő pszichiátriai betegség, de akár agytumor is!
2012. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem most a Ragyogás jutott eszembe :D
2012. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!