Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza az ilyen típusú...

Mi okozza az ilyen típusú hadarást?

Figyelt kérdés

Kommunikációs tréningen veszek részt és azt mondta az oktató: Kérdezd meg tőle hogy mennyi az idő!


Erről eszembe jutott hogy régen amikor 13-19 éves voltam nem tudtam senkitől megkérdezni hogy mennyi az idő mert:


már előtte ahogy készültem rá: görcsbe állt a gyomrom,

féltem, beparáztam, bizseregtek a kezeim,

a pontos szavakon gondolkoztam hogy mit fogok kérdezni,

felment az adrenalinszintem, légszomjam lett, mellkasi nyomást éreztem, és

a hangszálaim görcsöltek, a hadarásom felerősödött a 4 szeresére: Elnézést n xy kfekf jksdfjkffer lkfjkk jfkkk az időt? Kb ez jött ki...dadogni kezdtem, és a hangom sokkal magasabb lett mint egyébként és tízből kilencen nem értették hogy mit kérdezek: -Hogy micsodát? Mi a baj?

Mit mondtál n eharagudj? stb stb...


??



2013. okt. 22. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket gondolom:

Beszédfélelem, lámpaláz.

2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozonom. Koszonom hogy letezel kedves kerdezo!! Velem ugyanez a helyzet, es pont ILYEN kerdest akartam volna feltenni!! ;)
2013. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most is inkább ezt kérdezem: Elnézést van órája? erre jobban fel tudok készülni, de sokan azt mondják: Igen van!


Erre én: Az időt szeretném megtudni! Erre fintorogva megmondják.

2013. nov. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!