Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fuves cigi okozhat maradando...

Fuves cigi okozhat maradando panikbetegseget? 1,5 eve szivtam es azota vannak ezek a rohamok ill sok problema?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 01:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
szia Norbi kosziszepen remelem bevalik tanulmanyozni fogom idom van mint a tenger sajnos ....most haza fogok utazni 1 kicsit piheni es meg latom hogy mi lesz ....most jellenleg szorongasra szedek gyogyszert de csak aludni es felet csak nem mondjuk nem eros gyogyszer ! de olyan jol erzem magam tole na meg az alvas vegre megint emberkent erzem magam !! Vagyis szep gondolatok vannak tole van eletcelom edig is volt de ugy ertem hogy nem gondolok buta dolgokra mint edig fileg estenkent voltak ezek de minden kep fel keresek egy agyturkaszt meg lasuk o mit is mond .irjatok nyugotan nelem ez is jol esik ha valaki ir nekem es probal segiteni lelkizni!!
2013. okt. 26. 13:36
 12/24 Norbi02 ***** válasza:
0%

Szia!

Örülnék, ha Neked is segítene.

Nem szeretek negatív dolgokat írogatni, de néhány dologra fel kell hívom a figyelmed:

A gyógyszertől azért érzed jól magad mert egy drog és a drog ezt okozza. Mindamellett jó eséllyel függőséget is okoz, semmit nem old meg viszont rontja a képességeidet, mivel gyógyszer nélkül egy kicsit rosszabb lesz a helyzet. Ilyenkor erősebb gyógyszer kell vagy több és ez egy lejtő, aminek túl sokszor volt már nagyon rossz vége.


Az agyturkászok alapvető álláspontja, hogy biokémiai egyensúlyzavarod van, aminek adnak egy latinos nevet és gyógyszert (drogot) írnak fel, ami abba az irányba visz, amit fentebb leírtam.


Bizonyos pszichiátriai szereknek nagyon súlyos mellékhatásai vannak.

Semmiképpen nem ajánlom.


Mielőtt a gyógyszerek miatt mèg rosszabb helyzetbe kerülsz nézz valami emberséges megoldást.

2013. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
szia igen tudom hogy fuggoseget okoz de nem akarom magam ebbe kergetni a fuggosegbe ! de ma volt megint egy kiseb rosszul letem de nem kellet a gyogyszer az csak alvashoz akarom napkpzbe nem tudom hogy akkor meg azert fogok hozza szokni de majd konzultalok a hazi dokival hogy hogyan tovabb mar unom ezt az egesz dolgpt
2013. okt. 26. 23:16
 14/24 Tom Benko ***** válasza:

@Norbi02: Ha nem muszáj, hülyeségeket ne írogass! A gyógyszerek nem szoktak függőséget okozni normális használat mellett. Ráadásul az "agyturkászok" álláspontja a helyes, az ember biokémia. A szcientológiai hazugságokat meg terjeszd máshol.

@Kérdező: Egy szál nem valószínű, hogy okozna. Inkább nézz körül, nincs-e erős, rendszeres stressz vagy más megterhelés a mindennapjaidban, azok is okozhatnak. Szcientológusokra, hittérítőkre meg ne hallgass.

2013. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
szia ( utolso) igen nem hiszem hogy fuggo lenek csak este kell a gyogyszer az elalvashoz igen a gyerekeimel vannak problemak akik neveloszuloknel vannak nem akartam ide ki irni de jobnak latom mar 2 eve vannak es azota kuzdok hogy vissza kapjam oket !! nem az en hibambol vannak ott legalabis 20% ba erzem magam hibasnak es ez a allando sterssz ami ezzeljar nekem sok ami most ki is bukot elote is voltak roszuletek de nem ilyen fajta es erosegu remelem egyszerjobn lesz ill hiszem ha velem lesznek ujra akkor minden rendben lesz!!!
2013. okt. 28. 11:32
 16/24 Tom Benko ***** válasza:
Senki nem is mondta, hogy függő lennél.
2013. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
szia most olvasgatam tobbet el fogok menni pajzsmirogy vizsgalatra is hatha azzal van a baj ....
2013. okt. 29. 08:58
 18/24 anonim ***** válasza:
elalváshoz inkább melatonin tabletta, amugy meg triptofánt próbáld inkább mint azokat az orvosi rászokos izéket.
2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
szia koszi de ezeket nem ismerem sot semmi ilyen gyogyszereket nem ismerek :-) de a neten utana nezek koszi
2013. nov. 2. 22:09
 20/24 Tom Benko ***** válasza:
@18: Milyen "orvosi rászokos izék", amiről beszélsz?
2013. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!