Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fuves cigi okozhat maradando...

Fuves cigi okozhat maradando panikbetegseget? 1,5 eve szivtam es azota vannak ezek a rohamok ill sok problema?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 01:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

*Mivel a szerotonin – ami egy melatonin prekurzor – kulcsszerepet játszik a hangulat és az alvási szokások kialakításában, a triptofánt nem ritkán antidepresszánsként, természetes altatóként, és súlycsökkentőként alkalmazzák. Megj.: A fruktóz malabszorpció és a laktóz intolerancia a triptofán elégtelen felszívódását vonhatják maguk után, ami a vér alacsony triptofánszintjét és akár depressziót is okozhat.


Tehát elképzelhetö hogy tej vagy fruktóz ilyenféle gondod van s emiatt can triptofánhiányod. így ha ezt pótolod, semmilyen mesterkélt hatással nem vagy a szervezetedre, mert az csak a normál állapota lenne. azonban persze ha ez van akkor kérdés miért van ez, szóval ezt én jóféle tünetkezelésnek látom eddig. tervezem kipróbálni nemtudom még mikor... :)

2013. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
ellméletben fél év múlva ellkellet volna menni-e a hatásnak ha nem akk fordulj orvoshoz sztem tud segíteni. :)
2013. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Szia! Nekem 9 éve van pánikbetegségem. Gyógyszert szedek rá. Az első füvescigi elszívásakor jöttek rám a tüntetek. Utána már pár hónap elteltével anélkül is kijöttek....rendszeresek lettek és elég nehéz napoknak , heteknek néztem elébe mert akkor még nem volt ennyire felkapott vagy inkább ismert betegség. Nekem szerencsém volt,és nem kellett kísérletezni rajtam. Gyorsan kiderült és azóta ok. Néha egy-egy kemény helyzet előhozza még gyógyszer mellett is. De nekem azóta vannak.
2014. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem ,egy barátom tinédzser korú fiának, és a feleségem egyik barátnőjének is a fű hozta ki, vagy felszínre
2023. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!