Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség a viselkedészav...

Mi a különbség a viselkedészavar, és a személyiségzavar között? Honnan tudhatnám meg ha több személyiségem van?

Figyelt kérdés
nincsenek emlékezet kieséseim, csak több énem van, és minden szituációban élesen másképp viselkedem.

2013. okt. 25. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem eredményezi egyből,hogy valami mentális problémád van.

Mindenki máshogy reagál minden szituációban,és más képen nyilvánul meg, meg ha más a személy de szituáció ugyanaz.

Ez ilyen.

De nem tom.

2013. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem,hogy nem vagyok magam :(
2013. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, csak nekem van vicces, idióta énem, társaság közepe vagyok, visszahúzódó szerény énem, sérült kislány énem, határozott üzletasszony énem, komoly nő, anyatipus énem, aztán szexi bombázó énem, és nagyon terhes ezeket váltogatni, de nem direkt csinálom. hogy lehetne ezeket valahogy egységbe hozni???
2013. okt. 26. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni kezelni, irányítani.


Lásd példaként a vadállatokat anno. Megszelídítettük őket és már minket szolgálnak/velünk élnek együtt.


Gyakorold sokat a szitukat, gondolkozz el melyik az az éned amelyik leginkább bejön és amelyik leginkább TE vagy és azt erőltesd, "etesd".


Sikert!

2013. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!