Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit takar pontosan a borderlin...

Mit takar pontosan a borderline szemelyiseg zavar?

Figyelt kérdés
A pszichiater megallapitotta, hogy azom van (evekkel ezelott), de nem magyarazta el hogy ez mit is jelent. A "pontos" diagnozis borderline szemelyisegzavar skizoid vonasokkal. Gyogyszereket kaptam, foleg nyugtatokat )Andaxin, Sanax stb.) eleg sokat, de nagyon letompitott, abbahagytam, meg a kezeles is abbamaradt, szerintem nem haladtunk, es kulonosebb problema nem volt. Mostanaban eros depresszios tuneteket erzekelek magamon. Ill. egyszerr nagyon fenn, aztan )egyre gyorsabban lent. Illetvew nem is annyira lent, mint egy nagyon eros hianyerzet gyotor, amitol nagyon nyugtalan vagyok, de nem tudom beazonositani mi hianyzik, ez neha eros (nemi) vagyban manifesztizalodik, de ez szerintem csak takar valamit, mert elek szexualis eletet. Mi van velem? Mi a baj?

2013. okt. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Az,hogy megállapítottak nálad egy betegséget,amire nem kezeld magad. Sajnos a Borderline személyiségzavar,a depresszió is igényel gyógyszeres kezelést.
2013. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Olvass utána, ezer helyen le van írva a neten. Hihetetlen, hogy tudod a diagnózisodat, de fogalmad sincs, mit jelent, évek óta.
2013. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"ezer helyen le van irva"... de en itt keresem ra a valaszt. Egyebkent meg nem olyan egyszeru, mert az egyik doki azt mondta inkabb skizoid, a masik meg, hogy inkabb hiszteroid vonasokkal rendelkezem a BDL. mellett. (Ahol alkohollal kezeltek ugy probaltak elmagyarazni, hogy hianyzik belollem a moral (erkolcs).
2013. okt. 28. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Alkohollal kezeltek? Nohát, ilyen is van? :-O
2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy alkoholproblémával kezelték :-D
2013. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Van egy könyv: Lévay Anikó Borderline személyiségzavarom van. Ebből szubjektív szempontból megtudhatod. Objektív szempontból pedig: Kuritárné Szabó Ildikó Borderline személyiségzavar című könyve.
2013. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

A borderline gyűjtőbetegség, ezért mond az egyik ezt, a másik azt. Valószínűleg mindkettőnek részben igaza van.


Vagy szedd a gyógyszert és járj kezelésre, ha úgy döntesz ezt elutasítod küzdj egyedül, ne nyavalyogj; de a segítséget visszautasítani (még ha azt is hiszed semmit nem ér) nem egy erős cselekedet.

2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!