Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
68%
Minden ^^ Én boldog ember vagyok. Meg szerintem az öngyilkosság amúgy is egy hülyeség. Minden fordulhat még jobbra, sose szabad feladni ^^ (Bár én még nem láttam a világ zord oldalát, de nem is akarom :) )
2013. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Az élet.
2013. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Félek a fájdalomtól és nem akarok senkinek se rosszat a halálommal, az anyukám mondta mindig hogyha meghalnék jönne velem, de minimum egy életre összezuhanna.
2013. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy nagyon szeretek ELNI. Meg, hogy apam igy halt meg, es igy hagyott minket magunkra. Vegtelenul megvetem a tettet, azota is.
2013. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
8%
Én se szeretnék öngyilkos lenni. Nekem fontos az életem, a családom, és nem szeretném eldobni a boldogságom egy szerelmi bánat, vagy egy két kudarc miatt. Mindenkivel történnek rossz dolgok, de ezt nem halállal kell megoldani. Ha kapok egy egyest töriből, nem hagyom annyiba, nem gyűjtök be még több egyest, hanem nekiállok gőzerővel tanulni. Az élet is erről szól. Sosem szabad feladni. És ha mégis rosszul telik el egy nap, boldogsággal tölt el az a gondolat, hogy hazamehetek a családomhoz, akikkel mindent megbeszélhetek. Remélem hogy mindig így lesz :)
2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy szeretek élni. Életem legszebb éveit élem éppen, nem adnám fel őket semmiért, még akkor sem, ha rengeteg fájdalom ért... A fájdalom annak a jele, hogy élsz, és érzel!
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Az hogy alapjában véve optimista vagyok ,hiszem ,hogy minden rossz után csak jó jöhet . Szeretek élni !!! :-) Valamint itt a családom , a gyönyörű kislányom a párom ... értük érdemes élni .Én kapaszkodok az életbe ,nem eldobni szeretném magamtól (: !!!
2013. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy egyrészt gyáva vagyok megtenni, másrészt tudom, hogy még dolgom van, harmadrészt pedig hiszem, hogy aki idő előtt elfut a karmája elől, azt igen hamar visszazavarják ide, esetleg egy nehezített futamban.


Ha valamit meg kell tanulni, akkor meg kell tanulni.

2013. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Semmi sem lassan.. még van 1 de később az se lesz,érzem. Egy lány akit szeretek,de ő el akar hagyni ha ez így megy tovább .. tovább nem kell írnom
2013. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy sokszor vannak rossz pillanatok, és azért néha vannak jók is. Mérlegelj: ha nem lennél, akkor mi lenne a jó pillanatokkal? Még az a kevés is jobban megéri, mint a semmi, szerintem.
2013. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!