Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hiába, ha nincsenek jók... :/
2013. okt. 30. 17:35
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Inkább megfutamodnál ,mintsem hogy küzdj az álmodért ???

Az öngyilkosság semmire sem megoldás !!!

2013. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nincs álmom, és nem is megoldást keresek, csak véget akarok már vetni ennek az egésznek, amit más életnek hív.
2013. okt. 30. 20:45
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

De miért ??? Mennyi idős vagy és mi az oka ,hogy ennyire kiábrándultál az életből ?

Mesélnél kicsit ?

2013. okt. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Nem logikus. Előbb-utóbb úgy is meghalok magamtól is, nem kell megöngyilkolnom magamat. A halál már a legvége. Akármennyire szar helyzetben is vagyok, mindig van más lehetőségem is, nem csak a halál. Én mielőtt meghalok, biztosra fogok menni abban hogy mindent megtettem a boldogságomért, azt fogom csinálni ami jól esik, mert miért érdekeljen hogy mennyit és mekkorát hibáztam, hogy mennyire szar nekem most, ha a másik alternatíva hogy meghalok. Nem lesz lehetőségem öngyinek lenni, mert előbb öl meg az a sok szarság amit a már-úgy-is-minden-mindegy alapon kipróbálnék, de legalább is annyi minden van amit csinálnék hogy előbb halnék meg az öregségbe mint hogy odajussak hogy "na most már akkor megölhetem magam". Nem a társadalom beszűkült gondolkodása szerint élek, ha ahhoz lesz kedvem akkor elindulok valami szép helyre, messze a civilizációtól, vagy lemegyek mínusz tíz fokba a partra homokvárat építeni, vagy addig edzek amíg még bírom mozgatni a testemet, vagy szétcsapom magamat mintha nem lenne holnap, vagy beállok csövesnek csak a társaság kedvéért, de ha már úgy is megfogom magam önmeggyilkolni akkor már a halálközeli élmények se maradjanak ki, hiába van tériszonyom biztos hogy ha lenne rá lehetőségem kipróbálnám az ejtőernyőzést is, meg az ilyeneket, még sorolhatnám, de gondolom már mindenkinek leesett a lényeg. Vagyis hát nem tudom mennyire jön át, nem vagyok annyira jó ezeknek a megfogalmazásában, de azt biztosan elmondhatom magamról hogy lehet hogy az életem egy rakás szar, de keményen dolgozok azért hogy megvalósítsam magamat és soha nem fogom feladni az elveimet. Persze ehhez meg kellett tanulnom hogy magamban kell keresnem a boldogságomat, és nem azon depizni hogy milyen szar most nekem.

"A világ csak tükör."

2013. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
8%
engem az hogy az önygilkosokat nem fogadják be a mennybe és a pokolba is csak nehezen
2013. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2013. nov. 7. 18:50
 18/19 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező ? ...

Ahogy ezt olvastam te jutottál az eszembe : [link]

2013. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Soha jobban.

Érdekes cikk, én is szoktam ilyesmit olvasgatni. Annyira irigylem azokat, akiknek sikerült... :/

2013. nov. 9. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!