Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírok még két hétig így...

Nem bírok még két hétig így lenni, megfojt a szomorúság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz járok már szeptember eleje óta, két hetente. Még csak ismerkedés volt és beszélgetés, de így még semmibe nem kezdtünk bele.

Legközelebb 2 hét múlva megyek megint, de addig folyton csak szomorú vagyok, a problémámon agyalok, egyszerűen megfojt ez az érzés, már vagy egy hete csak ülök és sírok és folyton ideges vagyok, mit tegyek? Hogy nyugodjak le??

(A problémám az, hogy nem tudom elfogadni magam, és rettegek a jövőtől, félek hogy sosem lesz párkapcsolatom, és most ebbe is bele vagyok betegedve)

Segítsetek, mit csináljak???? 2 napja enni se bírok


2013. okt. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te tényleg orvosi eset vagy... Passz
2013. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tök kedves vagy!

Sosem voltam ilyen, mindig vidám vagyok és vicces, de nem tudom mitől van ez...

2013. okt. 29. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a pszichológus lett rád ilyen rossz hatással,lehet többet árt,mint használ,szerintem alapból vidám embereknek felesleges is menniük oda.
2013. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem orvosi eset vagy... Most jobb?
2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anya vitt el pszichológushoz, mert válnak apával és mivel hogy apa egy __________ ezért van mit feldolgoznom. De eddig nem voltam szomorú ilyesmi dolgok miatt, most kezdett kijönni. A pszichológussal még semmi érdemlegeset nem csináltunk
2013. okt. 29. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

" apa egy ______ " ha igy gondolkodsz a ferfiakrol, akkor lehet, hogy nem is lesz normalis parkapcsolatod.

" a problémámon agyalok, egyszerűen megfojt ez az érzés" csinalnod kene valamit, agyalas onmagaban nem megoldas...

A pszichologus nem fogja meg oldani a problemadat, o csak tanacsot tud adni es ramutat a hibas gondolkodasodra.

Ha tenni szeretnel valamit a rossz erzesed ellen, akkor onmagadat kene fejlesztened.

Ugy ahogy a testet is edzeni kene, ugy onmagadat is kene edzeni.

Google kereso: negativ enkep; negativ gondolkodas, onbizalomhiany stb stb amit problemanak erzel beirod egyenkent...

kiad egy rakas cikket, videot..

olvasgassad, nezzed oket, gyujts infot es utana pedig fontos! hogy csinald is, probald is ki amit mondanak, tanacsolnak bennuk..

Vannak onsegito konyvek is, ha kersz cimeket akkor az emberek tudnak ajanlani azt is...

egyik naprol a masikra nem fogsz jobban lenni ha nem allsz neki valtoztatni, de ha elkezdesz lepni az iranyban akkor egyre es egyre jobban lehetsz.

Ha sportolsz, ne hagyd abba, ha nem, akkor kezdj el vmit (seta, biciklizes, uszas stb stb).

Beszelj sokat baratnokkel, ha megertenek az is sokat segit.

2013. okt. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elengedni magad!
2013. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os nagyon nagyon nagyon NAGYON köszönöm! Megfogadom. Tudom, hogy a pszichológus csak rámutat, de tényeg sokat segítettél, köszönöm!

7-es neked is! meg lesz!

2013. okt. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!