Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismersz szorongásos, fóbiás...

Ismersz szorongásos, fóbiás embert aki ha hasonlókkal beszélgetne, találkozna az segítene neki? Ha igen írj! Huszonéves budapesti vagyok ugyanezzel a problémával.

Figyelt kérdés

Régóta járok a pszichiáterhez. (Generalizált szorongás, agorafóbia, pánik.)

Nemnagyon használnak a gyógyszerek. Nincsenek barátaim, ismerőseim, egész nap itthon vagyok. Az iskolákat levelezőn végeztem. Jó lenne, ha beszélgethetnék olyanokkal akiknek hasonló a problémája mint nekem. Szeretnék meggyógyulni és beilleszkedni a társadalomba. Együtt talán könnyebb lenne. Ha ismersz olyat akit érdekelhet mutasd meg neki ezt a kérdést.

(Nincs keresetem ezért pszichoterápiát, kineziológust, önsegítő köröket hiába ajánlsz nekem, járműre ülni is csak ritkán nagy nehézségek árán bírok.)

Ha van ötleted, hogy hova tehetném még ki ezt a kérdést a Gyakorin kívül azt megköszönném.



2013. nov. 2. 19:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Beccybaba1, ha már egyszer sikerült kigyógyulni belőle, akkor még egyszer fog, és már könnyebb lesz (szerintem). Kitartás, és megint jól leszel :)
2013. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magyon régi már a poszt de hátha látjátok még hogy írok. Nekem most lett ilyen állandó szorongásom és nem boldogulok vele hatékonyan nektek mivel sikerült végül leküzdeni. Depressziós nem vagyok mert elvégzem a feladataimat utcára is könnyen kimegyek sőt azóta többet sportolok hogy az segítsen. De a pihenőidőmben nem tudok igazán semminek örülni meg pihenni sem mert van ez a leírhatatlan félelem érzet. Dokitól kaptam antidepresszánst de érdemben nem oldotta meg. Meg elkezdtünk terápiás beszélgetést is. Ami engem nagyon zavar hogy az élet véges egyszer mindenképp meghalok mint mindenki. Viszont addig jó lenne élveznia dolgokat de ez most nagyon nincs meg. Nem tudom mi az épetem célja egyáltalán mi a jó élet? Ha valaki ezzel akár a kérdésekkel megküzdött sikerrel és megosztaná a technikáját vagy a válaszát nagyin megköszönném😊
2017. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!