Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexre alkohol?

Cipralexre alkohol?

Figyelt kérdés

Ma vagy holnap kellene elkezdenem szedni,viszont hétvégén végre buliba megyek kb. félév után.

A doki nem tiltotta az alkalmankénti alkohol fogyasztást, viszont arra már nem mertem rákérdezni,hogy többet lehet inni rá egy pohár bornál.

Mert hétvégén biztos többet fogok?

Vagy még ne kezdjem el akkor szedni?


2013. nov. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én két évig szedtem, volt, hogy ittam alkoholt, igaz nem sokat, csak néhány pohárral alkalmanként. Nem volt tőle semmi bajom. De azt is megcsinálhatod, hogy kicsit később kezded el szedni a buli után.
2013. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is szedek Cipralexet, nekem azt mondta, arra lehet alkoholt inni,csak a Xanaxra nem ajánlott!


De hogy megnyugodj, szerintem kezdd el a buli után szedni, ez a gyógyszer úgysem hat rögtön, hanem fokozatosan épül be a szervezetbe, úgyhogy pár napon nem fog múlni.:)

2013. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor még várok!

És,ha későbbieknek úgy alakul,hogy x időnként olyan alkalom van,hogy nem egy pohár bort iszom,hanem 3-4-et, akkor aznap ugyanúgy reggel bevehetem?

2013. nov. 11. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen! Én is a dokimnál alaposan utánakérdeztem ennek,mert hát na..akartam néha barátokkal bulizni :D


Én Xanaxot is szedek mellé napi 3-szor, azt mondta Cipralexre mehet a pia, a Xanaxnál meg inkább hagyjam ki az esti adagot,ha inni akarok.

2013. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy ha iszol, a Xanaxot hagyd ki aznap.
2013. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, a Xanaxot nem is te írtad, hanem az előző válaszoló. :D Na, mindegy. :)
2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!