Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Hogy tudnám...

Mit tegyek? Hogy tudnám elfogadni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Már 5 éve küzdök egy gyógyíthatatlan betegséggel, ami miatt hegyek jelentek meg a bőrömön. Nagyon csúnya, fáj is, de sokszor inkább az emberek reakciója fáj, ahogy undorodva néznek rám. Szedtem gyógyszert is, aminek köszönhetően 20kg-t híztam. Nem bírom elfogadni, hogy ilyen a bőröm. Hogy fogadjam el magam? Mit tegyek?


20?L



2013. nov. 14. 19:00
 1/2 RhisiartK ***** válasza:
Szia! Ne érdekeljen mit gondolnak mások. Te nem vagy kevesebb attól még, hogy van egy betegséged, vagy mert heges a bőröd. Sőt, sok embert ismerek, akinek van valamilyen "fogyatékossága", de mégis többre tartom őket nagyon sok "egészséges" embernél. Nem tudom merre laksz, de az országban sokfelé találkozhatsz ilyen emberekkel, akit a társadalom fogyatékosnak címkéz fel, ám szinte feltöltődsz a közelükben. Vagyis jó kérdés, hogy ki is akkor a fogyatékos. És tényleg a lényeg, hogy nem lettél kevesebb. Az emberek nagyobb része meg tele van hülye előítélettel, amikkel soha ne törődj.
2013. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RhisiartK ***** válasza:
És most akadtam egy régi kedvencemre rá. A szép szörnyeteg c. filmre. Talán van benne hasznos dolog.
2013. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!