Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ihatok orbáncfűteát hormontart...

Ihatok orbáncfűteát hormontartalmú tabletta (fogamzásgátló) szedés mellett anélkül, hogy előbbi tompítaná az utóbbi hatását?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Nekem ugyan nem tablettám van, hanem gyűrű (de a lényege ugyanaz;hormonális), és bele is van írva a betegtájékoztatóba hogy nem lehet.
2013. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Basszus. Ez szívás. Köszi a választ.:)
2013. nov. 15. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, hogy lehet. De azért írj az Organonnak vagy annak, aki gyártja a tablettádat!

Szerintem rengeteg nő szed tablettát és rengeteg szed emellett nyugtatót vagy iszik különböző gyógyteákat. Az orbáncfűvel csak az lenne a baj, ha nyár lenne, hogy nem jó vele napra menni, mert túl szeplős leszel. mert fényérzékennyé tesz.

Amúgy nagyon jó szer még a Wörishofener Nervenpflege is, ebben is van pl. orbáncfű, citromfű és más szorongás csökkentő növények. Szuper szer az orbáncfű!

2013. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!